На Рівненщині новий начальник міліції - Олег Сало
Закінчив Дублянську аграрну академію, Львівський регіональний Інститут державного управління та Національну Академію держуправління при Президентові України.
Пройшов шлях від робітника до начальника обласного управління внутрішніх справ МВС України.
Олег Сало був начальником УМВС у Львівській області з грудня 2003 по січень 2005 року.
До особистості Олега Сала ставляться неоднозначно. Адже у лютому 2005 року Генпрокуратура порушила проти Сала дві кримінальні справи за фактами порушення виборчого права та зловживання владою та службовим становищем.
Після цього його оголосили у міжнародний розшук. У жовтні 2006 року Генеральна прокуратура України повернула кримінальні справи, порушені проти Сала, до прокуратури Львівської області на дорозслідування.
19 лютого 2007 року Печерський райсуд Києва ухвалив рішення припинити ці кримінальні справи "у зв'язку з відсутністю в діях Олега Сало складу злочину".
ДЕТАЛЬНЕ ДОСЬЄ: ОЛЕГ САЛО

Екоінспекція перевіряє громади Рівненщини: увага до дотримання природоохоронного законодавства

На Рівненщині розпочалися планові перевірки органів місцевого самоврядування щодо виконання делегованих повноважень у сфері охорони довкілля.
переглядів: 70
Вирішальний бій за фінал: Київ-Баскет vs БК Рівне — матч, який усе вирішить

У вівторок, 22 квітня, баскетбольні вболівальники знову затамують подих: у столичному ПС «Венето» відбудеться вирішальний матч другого раунду плей-оф Суперліги. Київ-Баскет прийматиме БК Рівне у третій грі напруженої півфінальної серії.
переглядів: 74
Рівненські спортсмени здобули перемоги на Чемпіонаті України з бочча

У місті Мукачево на Закарпатті завершився Чемпіонат України з бочча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. У змаганнях взяли участь близько 70 учасників із 12 областей України та Києва.
переглядів: 99
Цього року на Рівненщині усиновили 10 дітей

В області 1294 дитини перебувають під опікою та піклуванням, з них 208 – у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.
переглядів: 101
У Рівному замінили сім електроопор

Упродовж минулого тижня працівники КП «Міськсвітло» відремонтували 15 світильників, відновили 39 світлоточок та усунули 12 пошкоджень, коротких зімкнень в мережах.
переглядів: 116