Широкий вибір великодніх яєць у Рівному від традиційних до екзотичних [+ ФОТО]
— Усе частіше люди використовують їх як декорації інтер’єру, для того щоб створити атмосферу свята в оселі. Це можуть бути пластикові вироби у вигляді тваринок, або яйце стає елементом свічки, прикрашеної зайчиками чи курчатками, — розповідає продавець-консультант бутику Vikki ТЦ “Центральний” Неля ВОЗНЮК. — Наскільки мені відомо, на Західній Україні вважається некрасивим мати до Великодня неприкрашений кошик, тому їх декорують квіточками, гілочками, декоративними яйцями.
— Більш традиційними вважаються дерев’яні писанки, які бувають як різьблені, інкрустовані, так і розписані олійними фарбами, — ділиться продавець-консультант крамниці сувенірів пані Марія.
— Насправді такі великодні яйця продають цілий рік, не обов’язково лише до Пасхи, — зазначає приватний підприємець Валентина ТКАЧУК, магазин “Творчість”. — Адже це символ життя, і він користується попитом, наприклад, серед іноземців.
Цікава інтерпретація великодніх яєць — використання їх зображення на сірникових коробках.
— Набір складається із 26 сірникових коробочок, на кожній з яких намальовані яйця з різними орнаментами. З іншого боку коробки можна прочитати значення кожного орнаменту. Такий “великодній” набір не просто практична, а й корисна річ, адже з його допомогою можна більше дізнатися про символи та орнаменти, — ділиться завідуюча відділом “Українські сувеніри” Катерина ЛАЗАРЧУК.
За словами продавця-консультанта мистецької галереї “ЗУЗА” Людмили ШИТЬКОВСЬКОЇ, у них можна знайти писанки, виготовлені з картону з допомогою техніки декупаж (декоративна техніка, що полягає в скрупульозному вирізанні зображень з різних матеріалів (дерева, шкіри, тканин, паперу і т. п.), які потім наклеюються або прикріплюються іншим способом на різні поверхні для декорування).
Від традиційних крашанок і писанок просто очі розбігаються. І якщо раніше майстри використовували тільки курячі яйця, то нині в хід йдуть й страусині. У магазині “Янтар” можна знайти такі — розмальовані олійними фарбами, прикрашені бурштином та об’ємним ліпленням, або фіанітами.
Чи переводимо годинники у 2025 році на літній час?
Українці досі не знають напевне, чи доведеться їм переводити годинники на літній час у 2025 році. У чому причина?
переглядів: 92
Ожеледицю та туман прогнозують синоптики 5 лютого на Рівненщині
За даними синоптиків, 5 лютого на території області очікується мінлива хмарність з проясненнями. Вночі та вранці можливий слабкий туман, а на дорогах – ожеледиця.
переглядів: 143
Протерміновані під час воєнного стану посвідчення водія залишаються дійсними
Посвідчення водія, термін дії якого закінчився під час воєнного стану, залишається дійсним!
переглядів: 132
На Рівненщині за рік виявили понад три тисячі нових випадків раку
Рівненський обласний протипухлинний центр у Всесвітній день боротьби з раком, який відзначають сьогодні, оприлюднив статистичні дані про стан захворюваності на рак в області впродовж крайніх трьох років.
переглядів: 230
Обручальні кільця — символ вічної любові та відданості
Обручальні кільця — це не просто ювелірний виріб, а справжній символ кохання, який супроводжує пару протягом усього життя. Вибір такого важливого аксесуара вимагає особливого підходу, адже він несе в собі глибокий емоційний зміст і підкреслює індивідуальність кожної пари. У цій статті ми розглянемо, як правильно обрати обручальні кільця, їхні основні види, сучасні тенденції дизайну та особливості виробів від бренду КЮЗ, де ви можете купити обручальні кільця найвищої якості.
переглядів: 98