Ми у Facebook
20.04.2010, 15:34

На Рівненщині волинянина покусав скажений кіт

Інцидент трапився у суботу 17 квітня у на дачній ділянці волинянина у селищі Шубин, Демидівського району. Хворий на сказ кіт покусав свого господаря.
Після нападу біоматеріал тварини було відвезено у Волинську обласну державну лабораторію, де експертизою було встановлено захворювання кота на сказ. У понеділок, 19 квітня про даний випадок було повідомлено Демидівську районну службу ветеринарної медицини.
Труп тварини спалено. Наразі проводиться вивчення можливих контактів хворого кота з іншими людьми та тваринами. На даний момент уже склали план заходів по локалізації та ліквідації осередку захворювання та готується засідання ДНПК при Демидівській райдержадміністрації про відкриття неблагополучного пункту та введення карантинних обмежень по сказу.
Про це повідомила прес-служба управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Рівненської облдержадміністрації





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

04.02, 18:29 Ожеледицю там туман прогнозують синоптики 5 лютого на Рівненщині

04.02, 18:03 В Україні зростає кількість дітей з надмірною вагою

04.02, 17:37 Рівне завтра прощається з Героєм Миколою Савосіком, який загинув майже рік тому

04.02, 17:10 У Дубні заборонили проведення розважальних заходів у закладах громадського харчування

04.02, 16:42 Протерміновані під час воєнного стану посвідчення водія залишаються дійсними

04.02, 16:23 У Рівному студент підпалив авто військового за завданням російських спецслужб: неповнолітнього диверсанта затримали

04.02, 16:00 Більше не пара: рівненський холостяк Терен та його обраниця розірвали стосунки

04.02, 15:32 У Рівному на вулиці Захисників Маріуполя тимчасово відключили вуличне освітлення

04.02, 15:09 У Рівному терміново потрібні донори крові

04.02, 14:50 Стрілянина у Рівному: 18-річному юнаку загрожує до 8 років в'язниці