Укрзалізниця збільшила кількість додаткових поїздів
Завдяки цим заходам залізниці можуть додатково перевезти 6 тис. пасажирів у кримському напрямку, 5,5 тис. — у західному і майже по 1 тис. − в інших напрямках.
Микола Снітко також повідомив, що на 30 квітня будуть призначені ще 4 додаткові поїзди з Києва на Сімферополь, Чоп, Івано-Франківськ та Луганськ.
У разі необхідності для задоволення попиту на перевезення незапланованих перевезень пасажирів з Києва на відстань 300 км будуть задіяні електропоїзди підвищеної комфортності.
Про це повідомили на офіційному сайті Міністерства транспорту та звязку України

Вакарчук розповів, на що тратить зарплатню із ЗСУ. І вибачився

Відомий співак вирішив про все відверто зізантися, адже тема грошей, за його словами, останнім часом стала дуже актуальна.
переглядів: 283
Трамп розсердився і пригрозив росії митами

Президент США Дональд Трамп заявив про намір запровадити мита проти Росії протягом місяця, якщо Кремль не погодиться на припинення бойових дій.
переглядів: 450
Журналісти збирають кошти на ремонт авто для пресслужби 24-ї ОМБр імені Короля Данила

Минулого року, завдяки ініціативі Національної спілки журналістів України, підтримці благодійного фонду "Журналістська ініціатива" та зусиллям сотень небайдужих медійників, було придбано автомобіль для пресслужби 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила.
переглядів: 457
Рашисти дроном атакували двох жінок

Російські військові атакували двох жінок на Херсонщині сьогодні, 30 березня.
переглядів: 412
У москві біля будівлі фсб згорів лімузин за десятки мільйонів доларів, - ЗМІ

У центрі Москви в ніч на 29 березня загорівся лімузин Aurus Senat.
переглядів: 386