На Рівненщині в канаві втопилася 6-річна дівчинка
Як вдалося з’ясувати працівникам райвідділу МНС, дівчинка була із багатодітної та благополучної сім’ї (в родині п’ятеро дітей), в якій Аліна була найменшенькою.
У той трагічний день батьки разом зі старшими дітьми пішли до лісу по ягоди, залишивши Аліну вдома гратися із сусідською малечею. Увечері дівчинка разом зі своєю подругою пішли купатися до місцевої канави, де вже відпочивали інші дітлахи. Канава була не надто глибокою, лише півтора метра, проте для шестирічної дитини, яка дотого ж не вміє плавати, представляла серйозну небезпеку.
— Як згодом розповіли діти, вони бачили, як тонула Аліна, проте злякалися і повтікали, не повідомивши дорослих про біду. Через деякий час з лісу прийшла сім’я дівчинки, старший брат Микола пішов до водойми купатися, там він помітив на березі одяг сестри та негайно побіг сповістити про це рідних. Батько з сином кинулися на пошуки дитини. Через деякий час дівчинку знайшли на дні водойми. Наразі усі причини страшної трагедії з’ясовуються, — розповів OGO.ua старший лейтенант служби цивільного захисту, інспектор центру пропаганди ГУ МНС у Рівненській області Дмитро Мельник.
Шановні батьки! Ви повинні знати, що основними причинами загибелі дітей на воді є невміння плавати та купання без нагляду дорослих. Навчити добре плавати своїх дітей — це ваше завдання. Плавання зміцнює організм, розвиває сили, спритність, витривалість. Дитина, яка вміє плавати, почуває себе у воді спокійно і впевнено. Знайдіть час і використайте теплу погоду та бажання дітей бавитись у воді для навчання їх плаванню. Крім цього, поясніть дітям, що без супроводу дорослих не можна ходити до будь-якої водойми.

У Дубні попрощалися з Героєм Вадимом Дидюком

Сьогодні Дубенська громада віддала останню шану своєму земляку – солдату Вадиму Дидюку з Привільного. Захисник України загинув 25 квітня під час виконання бойового завдання на Донеччині внаслідок атаки ворожого дрона.
переглядів: 282
Рівнянин став Почесним професором у Миколаєві

Рішенням Вченої ради Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відомому рівнянину.
переглядів: 302
Біжу не від вибухів, а до поранених: історія військового медика за Рівненщини

На війні є ті, хто стріляє, і є ті, хто рятує. Вони не менш героїчні, але часто залишаються за кадром. Вони — військові медики. Серед них — сержант Андрій Коник, лікар-анестезіолог із понад тридцятирічним досвідом, який двічі пішов на фронт, аби допомагати пораненим.
переглядів: 513
У Рівному запрошують зустріти весну за народними традиціями!

Уже цієї неділі, 4 травня, Етнокультурний центр Палацу дітей та молоді презентує мистецький проєкт «Магія фольклору: А вже весна скресла…».
переглядів: 279
На Рівненщині тривають зустрічі з родинами загиблих воїнів

Ще одну розширену зустріч з родинами зниклих безвісти військових провели на Рівненщині. Цього разу у Сарнах.
переглядів: 289