Підписано Угоду про безвізовий режим між Україною та Ізраїлем
Відповідно до підписаної угоди, громадяни України та Ізраїлю, які користуються дійсними паспортами громадянина або службовими паспортами, що дають право перетину кордону, можуть в'їжджати на територію іншої держави, проїжджати через неї, або перебувати на ній без отримання візи протягом дев'яноста днів. Річний ліміт перебування в країні становить сто вісімдесят днів.
Виступаючи на прес-конференції, К.Грищенко підкреслив історичну важливість підписання Угоди про відмову від візових вимог для громадян Ізраїлю та України. "У наших народів є спільна історична спадщина, оскільки протягом століть українці та євреї жили разом. Україна стала домівкою для однієї з найбільших у світі єврейських громад. З іншого боку, українська громада сьогодні є однією з найбільших в Ізраїлі. Все це обумовлює активний українсько-ізраїльський діалог, а також той факт, що Ізраїль залишається одним з ключових партнерів України в регіоні", - підкреслив К.Грищенко.
Голова зовнішньополітичного відомства України висловив задоволення досягнутою динамікою українсько-ізраїльського співробітництва. "Сьогодні ми відкриваємо нові можливості наших взаємовідносин, які базуються на демократичних цінностях та принципах. Відміна віз є важливим сигналом для подальшого поглиблення двосторонніх відносин, свідчить про бажання двох урядів спростити контакти між нашими народами. Такий крок, на наш погляд, повинен стимулювати не лише туристичний обмін та міжособистісні контакти, а також сприяти діловим відносинам у різних сферах", - зазначив міністр закордонних справ України.
К.Грищенко також наголосив на практичній важливості переговорів щодо режиму вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем, лібералізації авіаційного сполучення тощо. "Мінімізуючи існуючі бар'єри, ми прагнемо розвивати в наших відносинах ті свободи, які є стандартом для загальноєвропейського демократичного, економічного і культурного простору. Україна бачить у Державі Ізраїль важливого партнера для плідного співробітництва на міжнародній арені, в міжнародних організаціях, а також вирішенні важливих для світової спільноти проблем", - наголосив у своєму виступі Костянтин Грищенко.

Новим холостяком став Тарас Цимбалюк із "Спіймати Кайдаша"

Актор театру та кіно Тарас Цимбалюк став головним героєм нового сезону романтичного реаліті "Холостяк". Про це 18 квітня повідомила пресслужба телеканалу СТБ.
переглядів: 204
Юрій Макаров сказав, що був у розстрільному списку

Журналіст Юрій Макаров припускає, що напад на нього, який стався 16 квітня, міг бути не випадковим і має ознаки спланованої акції, ймовірно, з російським слідом. Про це він повідомив у коментарі ТСН.
переглядів: 156
В Україну повернули тіла майже тисячі полеглих Захисників України

На рідну землю повернули тіла 909 полеглих Захисників. З числа повернених "на щиті" Оборонців полеглі з багатьох напрямків.
переглядів: 205
Німеччина надала Україні новий пакет військової допомоги: що там є

Вчора, 17 квітня, німецький уряд оновив перелік військової допомоги для України. До нас мають надійти артилерія, дрони, протитанкова зброя, бронетехніка та інше обладнання.
переглядів: 155
Поліція продовжує розслідувати напад на журналіста Юрія Макарова: може бути причетна росія

У Києві триває розслідування нападу на журналіста та виконавчого продюсера “Суспільного мовлення” Юрія Макарова. Про хід справи повідомила начальниця відділу комунікації поліції столиці Юлія Гірдвіліс в ефірі телемарафону.
переглядів: 150