На Рівненщині збільшується кількість ошуканих громадян
- 15-річному Роману, жителю Рівного, невідомі особи у дворі будинку нанесли тілесні ушкодження та забрали 40 гривень і мобільний телефон "Соні-Еріксон К700";
- 51-річного рівнянина в обідню пору на вул.Набережній в обласному центрі двоє невідомих чоловіків віком близько 20-25 років побили та відібрали мобільний телефон "Нокіа-1200";
- у рівнянки Вікторії з будинку невідомі особи, проникнувши через вікно, викрали телевізор "Самсунг", DVD-плеєр "LG", відеокамеру "Соні", електрочайник та фен на загальну суму 15000 гривень;
- у пенсіонера, жителя смт Володимирець, у смт Володимирець невідома особа під приводом купівлі меду заволоділа грошима в сумі близько 6 тисяч гривень;
- продовжують надходити заяви від громадян на шахрайські дії ТОВ "Благо-Інвест". Збиток, завданий ошуканим громадянам, становить близько 13 тисяч гривень. Крім того, громадяни скаржаться і на шахрайські дії ПП "Капітолій". Збиток, завданий ошуканим громадянам, становить близько 6 тисяч гривень.
Як повідомляє ВЗГ УМВС, із 138 повідомлень про події та злочини — 72 знайшли своє підтвердження та вже розкриті працівниками міліції.

Туризм приносить прибуток: на Рівненщині надходження від збору зросли на 40%

На Рівненщині туристичний збір зріс на 40% — бюджети отримали майже мільйон гривень.
переглядів: 99
У травні жителі сіл Рівненщини зможуть отримати послуги ЦНАПу за місцем проживання

Адміністратори Центру надання адміністративних послуг продовжують щосереди виїжджати до сільських населених пунктів громади, щоб надавати послуги без необхідності відвідувати місто.
переглядів: 109
Фермери Рівненської області отримали понад 7 мільйонів гривень держпідтримки на утримання худоби

У 2025 році фермерські господарства Рівненщини вже отримали 7,2 мільйона гривень державних дотацій за утримання корів, кіз та овець.
переглядів: 134
На Рівненщині зростає кількість патронатних родин

У Рівненській області нині функціонує 17 патронатних родин, які тимчасово приймають дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.
переглядів: 146
Посол Аргентини завітала на концерт П’яццолли у Рівненській філармонії

У Залі камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії відбулося музично-театралізоване дійство, присвячене видатному аргентинському композитору Астору П’яццоллі — одному з найвпливовіших творців сучасного танго.
переглядів: 155