На організацію святкувань Дня міста у Дубно пішло понад сто тисяч
Святкування розпочали із неділі 22 серпня.
На офіційне дійство з приводу святкування річниці цьогоріч до Дубна прибув староста Гданський.
Серед відомих естрадних виконавців у День міста дубенчан радували народний артист України Василь Данилюк, Людмила Ясінська, Захар та Наталка Карпа.
День міста дубенчани також відзначили відкриттям середньовічного фестивалю «Дубенський замок», під час якого відбувався вже традиційний для Дубна лицарський турнір «Під стінами Дубенського замку».

На фасаді "Спецкомбінату" у Рівному відкриють дошку пам'яті загиблого Героя

У понеділок, 28 квітня, об 11:00 у Рівному відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблого Героя України, старшого солдата Збройних сил України Олега Федорова.
переглядів: 77
Заморозки вночі, потепління вдень: прогноз погоди на Рівненщині 28 квітня

У понеділок, 28 квітня, після нічних заморозків очікується значне потепління вдень. Рівненський обласний центр з гідрометеорології повідомляє про мінливу хмарність та відсутність опадів на території Рівненської області.
переглядів: 82
У Здолбунові попрощалися з ветераном війни

У Здолбунові віддали останню шану ветерану війни Ігорю Мамчуру.
переглядів: 239
На Рівненщині військовий напав на жінку після знайомства в соцмережі

У селі Глинне, що на Рівненщині, військовий напав на жінку, з якою познайомився через соцмережі.
переглядів: 258
Ветерани Рівненщини їздили на спортивні змагання в Житомир

Ветерани з Рівненщини взяли участь у спортивному фестивалі IRON WARRIORS fest у Житомирі
переглядів: 255