У Рівному на День Незалежності відкрили Музей бурштину [+ФОТО]
У двох кімнатах музею представлені не лише різні види каменю, а й декоративні роботи з нього: люстри, картини, різноманітні прикраси та статуетки, та й навіть аксесуари й взуття. Організатори запевняють: музей діятиме постійно, а вартість квитка для охочих оглянути експозицію буде символічною - аби вистачало на підтримку музею у належному стані, оплати заробітної плати та комунпослуг.

- Експозиція буде стояти тут постійно, експонати будуть регулярно додаватися, - наголосив під час церемонії відкриття музею заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов. - Є багато майстрів, які працюють з бурштином, але не мають можливості виставляти роботи. Цей музей - гарна нагода робити це. Саме для цього він і створювався.

За словами пана Олексія, на основі цього музею на Рівненщині будуть створюватися туристичні маршрути:
- Думаю, що вже наступного року з’явиться ще кілька бурштинових кімнат у області. Усі разом вони створять гарний туристичний марштрут "Бурштиновий шлях Рівненщини". Саме таким чином ми намагаємося перетворити Рівне на столицю бурштину.

Кожна частина меблів, вікна музею відразу обладнали сигналізацією. Охоронятиме бурштинові кімнати Державна служба охорони за кошти з обласного бюджету.
- Насправді це не така вже й велика сума грошей, - продовжив пан Губанов. - Ми не створювали окремий музей саме для того, щоб не витрачатися на адміністративні потреби. Фактично, це відділення Рівненського обласного краєзнавчого музею.

До речі, створювася музей за рахунок благодійних коштів. Щоправда, ні вартості створення музею, ні імен самих благодійників Олексій Губанов не назвав.



У Дубні попрощалися з Героєм Вадимом Дидюком

Сьогодні Дубенська громада віддала останню шану своєму земляку – солдату Вадиму Дидюку з Привільного. Захисник України загинув 25 квітня під час виконання бойового завдання на Донеччині внаслідок атаки ворожого дрона.
переглядів: 291
Рівнянин став Почесним професором у Миколаєві

Рішенням Вченої ради Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відомому рівнянину.
переглядів: 313
Біжу не від вибухів, а до поранених: історія військового медика за Рівненщини

На війні є ті, хто стріляє, і є ті, хто рятує. Вони не менш героїчні, але часто залишаються за кадром. Вони — військові медики. Серед них — сержант Андрій Коник, лікар-анестезіолог із понад тридцятирічним досвідом, який двічі пішов на фронт, аби допомагати пораненим.
переглядів: 533
У Рівному запрошують зустріти весну за народними традиціями!

Уже цієї неділі, 4 травня, Етнокультурний центр Палацу дітей та молоді презентує мистецький проєкт «Магія фольклору: А вже весна скресла…».
переглядів: 286
На Рівненщині тривають зустрічі з родинами загиблих воїнів

Ще одну розширену зустріч з родинами зниклих безвісти військових провели на Рівненщині. Цього разу у Сарнах.
переглядів: 298