27.09.2010, 17:52

У Рівному відкрили один з найдорожчих підземних торговельних центрів [ФОТО]

Другу чергу торговельного комплексу "Центральний" відкрили у суботу, 25 вересня. Тепер у Рівному підземний торговельний центр працюватиме і під Театральною площею. У "підземці" працюватиме додаткових 114 бутиків.
За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, споруджували чергову "підземку" довго та спільними зусиллями як забудовника, так і місцевої влади. А завершення будівництва в умовах кризи — вже показник.
— Мали з цим торговельним центром багато проблем, втім, всі вони вирішені, — розповів пан Хомко. — Забудовник укріпив фасад театру, тепер ми знаємо точно — він стоятиме ще багато років. Окремо компанія "Інтергалбуд" компенсує частину коштів театру та КП "Рівнеелектроавтотранс" за тимчасове зменшення кількості глядачів та пасажирів. Так що приємно працювати з людьми, які тримають слово.
Як розповів директор ДП "Інтергалбуд" Назар Городецький, тепер підземкою займатиметься фірма-орендар. А придбати у новому торговому центрі можна буде все для дому.
— Загальна площа "Центрального" тепер 5000 квадратних метрів, де розташувались понад 200 бутиків, — зауважив Назар Городецький. — Це досить амбітний проект, і не кожне місто-мільйонник може аналогічною підземкою похвалитися. Втім, і орендна плата тут порівняно висока як для обласного центру такого масштабу.
Чи зрадіють рівняни такому недешевому диву торговельного бізнесу, наразі не відомо. Особливо на фоні численних протестів проти закриття секонд-хендів…