Чи будуть пити рівняни дешеве вино у новому році?
Він вважає, що справедливим мало бути поступове зниження мита на певні відсотки упродовж декількох років, щоб своя галузь мала можливість стати на ноги. Особливих рецептів боротьби з дешевим імпортом Івашкович не вигадує.
— У нас є свій споживач, він знає нашу якість — на це і розраховуємо, — каже чоловік.
На противагу виробу директор Рівненського представництва Торгового дому “Аванта”, що займається постачанням алкогольної продукції у регіон, Олександр Максимчук має більш оптимістичну точку зору.
— Думаю, що імпортного вина надходитиме 10-15 відсотків. Адже нині ситуація так склалася, що 90 відсотків території України закріпили за собою серйозні виробники і вина, і горілки. Та сама ситуація із мережами супермаркетів — там, наприклад, проплачені полиці. У них важко буде увійти. Хіба що дешевий товар добре піде по райцентрах, у сільській місцевості, — говорить Максимчук.
Він каже, що на ситуацію вплине багато чинників: наприклад, що саме ввозитимуть, які маркетингові дії будуть застосовувати при цьому фірми імпортери. Адже продукція може бути дешевою та непоганої якістю, але торгова марка зовсім невідомою.
Разом зі скасуванням мита на вино, його скасують і для імпортного спирту. Здається, ця новина має порадувати любителів “біленької”. Адже виробники горілки одержують змогу замінити вітчизняний зерновий спирт, який виробляє концерн-монополіст “Укрспирт” на аналог, що виробляють з цукрової тростини.
Утім, у ДП "Укрспирт" на запитання OGO.ua щодо можливості масового імпорту спирту відповіли так: “в Україні горілчані компанії використовують зерновий спирт. І вони надають перевагу якісному спирту. Країни-члени СОТ
експортують спирт з цукрової тростини, який має нижчу якість, ніж зерновий
спирт. Тож, якщо хтось й імпортуватиме спирт, це будуть поодинокі випадки”.
Гороскоп на 15 грудня: використовуйте час для роздумів
Неділя – ідеальний час, щоб сповільнитися, зазирнути всередину себе та забезпечити гармонію у своєму житті. У цей день зірки спрямовують свою енергію на баланс – як у стосунках, так і в повсякденній діяльності. Для багатьох із нас це буде час для роздумів і планування, а також момент, щоб дозволити собі відпочити та насолодитися.
переглядів: 176
Ароматний різдвяний штолен: секрети ідеальної випічки від відомого кулінара
Штолен – це традиційний німецький різдвяний хліб, який став популярним у багатьох країнах світу, в тому числі й в Україні. Він відомий своїм багатим, насиченим смаком та ароматом.
переглядів: 523
Для чого собаки штовхаються носом
Експерти стверджують, що підштовхування носом є одним зі способів, яким собаки намагаються передати свої потреби чи емоції людині. Оскільки чотирилапі не можуть спілкуватися з нами так, як між собою, вони використовують цей жест для привернення уваги.
переглядів: 364
Українські культурні цінності на Рівненщині берегтиме ЮНЕСКО
Україна продовжує захищати не лише власну державність, але й власну культуру.
переглядів: 438