Ми у Facebook
03.02.2011, 12:52

Рівненську автостанцію “Чайка” атестували

Автостанція “Чайка” здивувала столичну комісію. Атестацію Автотранспортної служби України рівненський вокзал пройшов без зауважень.
За словами начальника міського управління транспорту і зв'язку Віталія Миронюка, комісія Автотранспортної служби України була у захваті від “Чайки”.

— Члени комісії були щиро здивовані, що в обласному центрі може бути автостанція такого високого рівня, — зауважив пан Миронюк у вівторок, 1 лютого. — За жодним з 18 пунктів атестаційної анкети вони не мали зауважень і видали “Чайці” сертифікат автостанції першого ступеня. Тепер ніщо не затримує відкриття. Тому сподіваємось, що до кінця тижня станція запрацює.

За задумом, у день автостанція зможе приймати і відправляти понад три сотні маршруток, які курсуватимуть у сарненському напрямку. Аби до станції було зручно дістатися, дещо змінять рух і кількох міських маршруток, зокрема за номером 50 та 56.






На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ