27.02.2011, 11:20
Рівненські антимонопольники оштрафували КП "Костопількомунсервіс"
Рівненське обласне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало КП "Костопількомунсервіс" за зловживання монопольним становищем.
Як встановило відділення АМКУ, підприємство стягувало однакову плату за вивіз твердих побутових відходів від будинків приватного сектору міста Костопіль без врахування кількості осіб, які проживають в даних будинках, та норм утворення твердих побутових відходів на одного мешканця.
Підприємство визнало порушення, припинило його та зобов’язалося сплатити штраф до державного бюджету.
Про це OGO.ua повідомили у прес-службі Рівненського обласного територіального відділення АМКУ.
Підприємство визнало порушення, припинило його та зобов’язалося сплатити штраф до державного бюджету.
Про це OGO.ua повідомили у прес-службі Рівненського обласного територіального відділення АМКУ.

Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: Коментарів: 1Переглядів: 1559Інші статті рубрики:
Псевдобанкіри ошукали мешканку Рівненщини на 130 тисяч гривень

На Рівненщині шахраї видурили у жінки понад 130 тисяч гривень, представившись працівниками банку.
переглядів: 153
Наступного тижня у Рівному будуть Музейні гостини

У неділю, 25 травня, Рівненський обласний краєзнавчий музей традиційно запрошує на улюблене для багатьох мешканців і гостей міста свято «Музейні гостини – 2025».
переглядів: 237
Як учасниця Майстер-шеф, яка покинула проєкт цього тижня, пов'язана із Рівним

У 15 сезоні відомого кулінарного шоу учасників з Рівненщини немає,але попри це є кухарі-аматори тісно пов'язані саме з нашим містом.
переглядів: 430
Підозрюваний у розбійному нападі на Рівненщині перебуватиме під вартою

Підозрюваний у розбійному нападі, що стався в Рівному наприкінці березня, тепер перебуває під вартою — відповідне рішення ухвалив апеляційний суд за наполяганням прокуратури.
переглядів: 357