Ми у Facebook
28.04.2011, 08:00

Рівненщину зроблять туристично привабливою

Таку перспективу області невдовзі обіцяють місцеві чиновники. Відтак, в рамках реалізації концепції сталого розвитку області "Західна брама” вже розпочато роботу з перетворення Рівненщини на центр туристичної та ділової активності Західного регіону.
Привабливі для туристів історичні місця в онлайн-режимі визначали не лише місцеві краєзнавці та науковці, а й експерти з Житомира та Луцька.

Реалізація такого проекту спрямована на підвищення туристичного іміджу області, переконаний заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Губанов.
- Зараз ми створюємо комунікативний майданчик між областями для обговорення та розвитку туризму, створення конкурентоздатного, не лише на вітчизняному, а й на міжнародному ринку туристичних послуг, туристичного продукту, що в свою чергу призведе до інтенсифікації туристичних потоків територією Рівненщини. Розвиватиметься сфера послуг, за рахунок витрат туристів, які приїжджатимуть на Рівненщину, активізується й розвиток суміжних галузей економіки області.

Працюючи у декількох секціях, фахівці визначали цікаві об’єкти та експонати протослов’янського, слов’янського періодів, козацької доби та новітнього періоду, а також пропонували маршрути теренами історичної Волині, а вона, окрім Рівненщини, охоплює 5 областей Західної України.

За словами кандидата історичних наук, археолога Богдана Прищепи , регіон сповнений безліччю цікавих пам'яток. Зокрема таких, що пов'язані зі слов'янським періодом.

- На цих територіях є багато поселень, фортець, слов'янських городищ, місць захоронень того часу - могильників. Проте, нині усі вони становлять частину сучасного природного ландшафту,- пояснює експерт.- Саме тому для того, щоб туристу було цікаво подивитись на той чи інший об'єкт, його потрібно музеїфікувати. Приміром, такий досвід вже активно застосовують у Білорусі. У м. Брест було знайдено забудови стародавнього міста XII-XV століть. Іхні фахівці “законсервували” частину об'єкту і таким чином демонструють усім туристам місцевий побут того часу, інтрер’єр, вигляд будинку.

Між тим, побачити та дізнатися більше про туристичні маршрути можна буде на спеціальному туристичному порталі volyntravel.com.ua. Передбачається, що відвідувач порталу, обравши найбільш цікавий для нього маршрут, зможе переглянути його в ілюстраціях та відслідкувати на карті.

Поповнювати фотогалерею інтернет-ресурсу будуть місцеві фотохудожники. Саме на їх творчі доробки та допомогу сподіваються ідейні натхненники проекту. Адже у більшості випадків хороша та якісна картинка того чи іншого історичного об'єкту здатна привернути до себе увагу подорожуючого туриста.

До теми:У Рівному презентували стартові маршрути проекту “Західна брама”
На Рівненщині розробили нові туристичні маршрути
Що передбачає концепція “Західна брама”






На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ