Ми у Facebook
05.05.2011, 12:55

Рівне продемонструвало свою військову міць

У місті пройшов військовий парад.
Військовий парад, присвячений 70-річчю створення 13-ї загальновійськової армії, правонаступником якої став 13-й армійський корпус Сухопутних військ Збройних сил України, відбувся у четвер, 5 травня, у центрі Рівному.



Від майдану Незалежності центральною вулицею міста пройшли військовогослужбовці 13-го армійського корпусу. Військові продемонстрували більше 20 одиниць основних зразків військової техніки й озброєння із військових частин, що входять до складу армійського корпусу та дислокуються на теренах 6 областей Західної України.



Урочисту ходу супроводжував музикою військовий духовий оркестр, який дав концерт на майдані Незалежності. Також присутні змогли побачити військову майстерність солдатів-десантників.







Привітати військових зі святом завітало керівництво області та міста, а також військовослужбовці з інших міст.







Військовий парад не залишив байдужими й рівнян. Побачити дійство зібралося чимало людей у центрі Рівного.





На правах реклами