24.05.2011, 15:33

Рівненський винахідник отримав перемогу на конкурсі WorldStar

17 травня 2011 року відбулась церемонія нагородження WorldStar 2010 під час міжнародної виставки Interpack у Дюссельдорфі, Німеччина.
Переможцем конкурсу у категорії упаковка для напоїв отримала Рівненська компанія «Нешкідливі технології та продукти «Грін Оул» (яку очолює видатний винахідник, кандидат біологічних наук – Станіслав Савінський) зі своєю технологією пакування багатокомпонентних продуктів у двохкамерну тару для автономного міксингу «Push-Top».

Про це OGO.ua повідомив Артем Цеба з фінансово-проектної служби Рівненського регіонального центру з інвестицій та розвитку.

Конкурс WorldStar є однією з найважливіших подій Всесвітньої організації упаковки (WPO) і цього року зібрала близько 280 учасників з 30 країн світу. Компетентне журі в ході їх зустрічі в Стамбулі у вересні 2010 року, яке складалося з 20 представників країн з WPO і по одному представнику від International Press Packaging Organisation – Міжнародна організація прес-упаковки (IPPO) відібрала найкращі з найкращих на міжнародному рівні.
Видатна міжнародна премія у сфері упаковки WorldStar ілюструє постійне поліпшення стану дизайну упаковки і технологій, та створює все нові стандарти з міжнародного передового досвіду упаковки, який служить наявним взірцем для наслідування іншими компаніями.

На конкурсі WorldStar були представлені тільки ті учасники, які вже отримали визнання в національних або регіональних конкурсах, а в фіналі порівнювались групою експертів з аналогічними упаковками з усього світу. Визначення переможців базувалось на основі консенсусу суддів, що упаковка перевершує у своїй категорії та ринку і краща в своєму класі у виконанні або інновації в порівнянні з іншими.
З 1970 року WPO нагородила більше 3000 нових розробників упаковок з усього світу.

До речі
На даний момент Рівненський регіональний центр з інвестицій та розвитку супроводжує проект «Розробка і впровадження інноваційної технології пакування багатокомпонентних продуктів у двохкамерну тару для автономного міксингу» за технологією Станіслава Савінського, як інноваційний проект в рамках технологічного парку "Інститут монокристалів" (м. Харків).