26.05.2011, 11:49

"Шахтар" переміг "Динамо" і в Кубку України [+Відео]

Донецький "Шахтар" здобув впевнену перемогу над київським "Динамо" у фіналі Кубка України.
Донецький "Шахтар" виграв Кубок України з футболу, обігравши в фіналі київське "Динамо" з рахунком 2:0.

У першому таймі незначна перевага була на боці "Динамо", однак глядачі голів не побачили. А в другій половині "гірники" повністю переграли динамівців, забивши два "сухих" м'ячі.

На 64-й хвилині Едуардо ударом в дотик пробив Шовковського після передачі Адріано. А на 87-й хвилині відзначився сам Адріано, якому асистував Алекс Тейшейра.

За рахунку 0:1 "динамівці" мали прекрасний шанс, щоб зрівняти рахунок. Однак фортуна була не на їх боці — після удару Мілевського м'яч потрапив у стійку.

А догравали обидві команди удесятьох. На 76-й хвилині Едуардо пробив по воротах після свистка арбітра і побачив перед собою другий "гірчичник". А "Бетао", з'явившись на полі у другому таймі, отримав дві жовтих картки за 13 хвилин.

У підсумку, 0:2 — впевнена перемога "гірників" у фіналі Кубка України.

"Шахтар" всьоме завоював цей почесний трофей. Рекордсменом же за кількістю перемог в Кубку, як і раніше, є київське "Динамо": столичний клуб ставав володарем трофею дев'ять разів.