Досьє:
Сімейний стан — одружений
За гороскопом — Водолій
Улюблена музика — рок-н-рол
Улюблена страва — салат олів'є
Улюблений напій — мінеральна вода
Улюблена фраза — "Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини"
Про мене мало хто знає — я людина емоційно вразлива
Останнє, що читав — газету "The sun"
Друзі називають — Лесик
Найбільше дратує — безцеремонність
Найбільше щастя — відчувати, що ти потрібний
— Як тебе занесло в журналістику?
— Після дев'ятого класу я пішов вчитися в медичний коледж. Потім працював за спеціальністю в фізіотерапевтичному відділенні обласної дитячої лікарні. Спокійно собі працював, нікого зайвий раз не чіпав. І якось випадково взяв послухати приймач. Сів чистити картоплю і слухав радіо. Почув рекламу по радіо "Трек": "Приходьте до нас, у нас є вакансії ведучих — це ваш шанс". То я і прийшов. Пройшов відбір, два місяці стажування і нарешті почув заповітні слова від Кульчинської Галини Григорівни (на той час директора ЗАТ "Радіо Трек") про те, що мене беруть на посаду працівника інформаційної служби — диктора новин. З того часу вже 9-10 років пройшло.
— Враження від перших ефірів пам’ятаєш?
— Ми з Олегом Ярком виходили в ефір з погодою. То було нестрашно, бо ефір йшов у запису. Але записувалось це, умовно кажучи, з восьмого дубля. Потім ми працювали в новинах. Перед тим тренувалися, був підготовлений текст. Тому єдине, що було важливо, не збитися в новинах. Звісно, перші спроби кумедні.
— А як далі? Вчився вже на практиці?
— По-різному бувало. Були ефіри, що здавалися дуже вдалими і проводив їх у піднесеному настрої. А бувало, що не міг закінчити думки і змушений був накидувати план.
У новачків-радіоведучих є така дуже поширена помилка, коли вони починають самі себе слухати в навушниках. Чи кльово виходить, чи бомбезно, чи гарний голос… І коли ти на це переключаєшся, забуваєш, що хочеш говорити далі.