У соцмережі "Facebook" завівся провокатор — рівненська "Свобода"
Прес-служба ВО "Свобода" офіційно заявляє, що даний учасник не має жодного відношення до справжнього Олега Осуховського, який ніколи не був зареєстрований в даній соціальній мережі.
Також, група Рівненський обласний осередок ВО "Свобода", що зареєстрована в мережі "Facebook", не є справжньою, зауважують у прес-службі Рівненської обласної організації ВО "Свобода".

Свобода, Олег Осуховський, політики, соціальні мережі, Facebook
Здолбунівський притулок для тварин запрошує на День відкритих дверей

Цієї неділі, 4 травня о 12:00, Здолбунівський центр адопції тварин відчиняє свої двері для всіх небайдужих.
переглядів: 32
У Рівненському районі двоє 14-річних підлітків врятували жінку, яка тонула в річці

Інцидент стався днями, коли шестеро школярів поверталися додому після занять у ліцеї.
переглядів: 70
Сьогодні рівненський Верес приймає Оболонь

Сьогодні рівненський Верес зіграє на домашньому стадіоні Авангард матч 27-го туру VBET Української Премʼєр-ліги проти київської Оболоні.
переглядів: 97
На Рівненщині оброблятимуть поля шкідливими для бджіл препаратами

У період з 6 по 9 травня 2025 року на орендованих підприємством сільськогосподарських угіддях.
переглядів: 109
Боксери Школи боксу Даніленко отримали нагороди від міста

У Рівному відзначили талановитих спортсменів – вихованців «Школи боксу Даніленко», які здобули вагомі перемоги на Чемпіонатах України з боксу.
переглядів: 102