На Рівненщині "вирощують" квіти, які не в’януть
Втім після закінчення курсів взятися за улюблену справу не випало — Вікторія поїхала за кордон. Коли ж повернулася, пішла у декретну відпустку. Тоді й згадала про своє захоплення.
- Виготовляти квіти взялася із великим завзяттям. Робила їх чи не щодня. А так як я ще й захоплювалася шиттям, то одночасно почала й одяг шити, - пригадує Вікторія. - День — квіти створювала, наступного дня — шила.
За словами майстрині, найкраще виготовляти квіти з тонких тканин (атлас, шовк, шифон, органза). Для початку тканину так би мовити "желатинять". Після того, як вона висохне, на тканині малюються викрійки і вони вирізаються. Пелюсткам та листочкам надається спеціальна форма, після чого їх можна розмальовувати, прикрашати блискітками та збирати в гілочку. Для створення стебла, проволку обмотують ниткою або пейтлентою, залежно від того, яку квітку збираєтеся зробити. Процес не з легких, але після всієї зробленої роботи в руках майстрині з’являються як чарівні тюльпани, ромашки, волошки, маки, яблуневий цвіт, так і зовсім казкові та незвичайні квіти із світу фантазії.
- Такі квіти стануть чудово окрасою у волосся, або яскравим аксесуаром до одягу, вечірніх суконь, джинсів, сумочок, - розповідає Вікторія Тимощук. - А ще з їх допомогою можна створити прекрасні інтер’єрні композиції для кухні, спальні, або й шикарну квіткову картину.
Нині, у декретній відпустці, Вікторія кожну вільну хвилину приділяє улюбленій справі. Каже, що це для неї в першу чергу відпочинок для душі, а вже потім — робота. А одна із мрій Вікторії — створити сукню у вигляді однієї, або багатьох квіток ручної роботи.
Долучайтеся до проекту "Handmade по-рівненськи". Якщо ви або хтось із знайомих вам людей створює щось власними руками, поділіться цими досягненнями з іншими. Пишіть нам на електронну адресу marynafurs@gmail.com.
Запрошення донорам: долучайтеся до здачі крові 1 лютого
Рівненський обласний центр служби крові запрошує всіх небайдужих жителів міста стати донорами та допомогти рятувати життя.
переглядів: 276
2 лютого – Стрітення Господнє: що символізує це свято
Стрітення символізує початок кінця холодної зими і є останнім великим християнським святом перед Великоднім постом.
переглядів: 584
Реформа МСЕКів: до чого готуватися мешканцям Рівненщини?
Минулий, 2024-й, завершувався перемінами у медичній сфері, адже в Україні серйозно взялися за медико-соціальні експертні комісії, які встановлювали групу інвалідності. Тепер в Україні має бути усе інакше – представники державної системи анонсують усе нові і нові зміни.
переглядів: 278
Тариф на електроенергію, пенсії та військовий облік: що зміниться в лютому 2025
З 1 лютого 2025 року в Україні набирає чинності низка змін у фінансовій, соціальній, військовій та економічній сферах. Громадян очікують нові правила банківських переказів, зміни у штрафах для військовозобов’язаних, оновлення тарифів на електроенергію, новий податок на авто та коригування пенсійних виплат.
переглядів: 294
Як написати якісну наукову статтю: рекомендації фахівців
31 січня у онлайн режимі Науково-дослідним інститутом публічного права організовано та проведено міжнародний науково-практичний семінар: «Підготовка наукових публікацій здобувачами освітньо-наукового рівня (доктор філософії): актуальні питання сьогодення.
переглядів: 286