Більше 6 тисяч рівнян встановили у Рівному "Вишитий рекорд" [+Фото]
Уперше Рівне боролося за звання вишиваної столиці у 2006 році. Тоді 24 серпня на майдан Незалежності прийшло більше трьох тисяч рівнян. Рекорд протримався до травня 2011 року.

Чернівецькі активісти організували у своєму місті аналогічну акцію і зібрали більше чотирьох тисяч "вишиванок".

— Одразу ж після проведення першої акції вирішили, що вона не буде щорічною, адже такому досягненню варто "настоятись", — зауважила заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська.

— Утім, після "зухвальства" мешканців Чернівців мусимо відстояти честь міста. Тому розраховуємо зібрати 5-6 тисяч людей.

Рівняни активно відгукнулись на заклик міської влади. У підсумку до участі в акції зареєструвались аж 6570 мешканців міста. Серед них були й найменші — місячний Віталій Чокан та двомісячна Анна Михайлова. А найменшою стала Анастасія, котрій виповнилось лише три тижні.

— Це неперевершено. Вперше бачу стільки людей від малого до великого, — зізналась заступник редактора "Книги рекордів України" Олена Строкач. — Це досягнення по праву достойне й Книги рекордів Гіннеса.
Олена Строкач вручила міському голові Рівного Володимиру Хомку сертифікат про встановлення рекорду. А той у свою чергу натякнув, що місто має ще 200-тисячний резерв вишиванок.

Серед учасників "Вишитого рекорду" також розіграли цінні подарунки — подарункові видання книг "Культурна спадщина Рівненщини", "Рівне на межі тисячоліть" Олександра Харвата та книги Ліни Костенко.








Як у Рівному відзначають вишитий День Незалежності
Програма святкування Дня Незалежності

День Незалежності, Книга рекордів України, Книга рекордів Гінесса, Вишитий рекорд
У Дубні попрощалися з Героєм Вадимом Дидюком

Сьогодні Дубенська громада віддала останню шану своєму земляку – солдату Вадиму Дидюку з Привільного. Захисник України загинув 25 квітня під час виконання бойового завдання на Донеччині внаслідок атаки ворожого дрона.
переглядів: 238
Рівнянин став Почесним професором у Миколаєві

Рішенням Вченої ради Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відомому рівнянину.
переглядів: 267
Біжу не від вибухів, а до поранених: історія військового медика за Рівненщини

На війні є ті, хто стріляє, і є ті, хто рятує. Вони не менш героїчні, але часто залишаються за кадром. Вони — військові медики. Серед них — сержант Андрій Коник, лікар-анестезіолог із понад тридцятирічним досвідом, який двічі пішов на фронт, аби допомагати пораненим.
переглядів: 438
У Рівному запрошують зустріти весну за народними традиціями!

Уже цієї неділі, 4 травня, Етнокультурний центр Палацу дітей та молоді презентує мистецький проєкт «Магія фольклору: А вже весна скресла…».
переглядів: 250
На Рівненщині тривають зустрічі з родинами загиблих воїнів

Ще одну розширену зустріч з родинами зниклих безвісти військових провели на Рівненщині. Цього разу у Сарнах.
переглядів: 258