Вони — дві абсолютно різні ноти. Вона — стримана, але неймовірно творчо натхненна жінка. Він — розкутіший, з часткою здорового цинізму чоловік. Вони різні у поглядах на життя, у поведінці і навіть манері говорити. Але міцно поєднує їх турбота і віра одне в одного. У нашому тет-а-теті цього разу - Ігор та Ніна Ніколаєви, актори Рівненського облмуздрамтеатру.
Історія знайомства: Здолбунівський чел і кругла відмінниця
Ігор: Перший курс. Я такий модний здолбунівський чел. Прийшов на посвяту в студенти. І тут приходить така середньостатистична хорошистка. У звичайній спідничці.
Ніна: Ну чого ти применшуєш. Кажи, що прийшла така сіра мишка... заучка... :)
Ігор: Так-так.
Ніна: Ми вчилися в одній групі. Пам'ятаю ще навіть, коли я прийшла, Ігор так визирнув з-за чиєїсь спини і каже так єхидно: “Сідай-сідай”. Потім сіли ближче, потім ще ближче...
Ігор: Заговорював я її. Розумієш, на той час вона була трошки закомплексована, з мільйонами зажимів (є таке акторське поняття). А я був навпаки розкомплексований і розбещений до нереального. От і взяв собі за основу поміняти нас місцями. Насправді так і вийшло. Ми одне за одного взялися: вона мене в науці підтягувала...
Ніна: А він мене “по життю” :) Саме цікаво, казали, що Ігорю я абсолютно не подобалася. А ось як все склалося... Вже скоро двійко діток матимемо :)
Сьогодення: Мистецтво, трудоголізм та театральні діти
Театр Ніколаєви “штурмували” :) Прослуховування складалося з двох етапів - випадкового знайомства з режисером "Берестечка" Дзекуном, та його зауваженнями і художньої ради, де , крім нас, в театр прослуховувалась ще одна дівчина. За браком місць у театрі ні одну з дівчат не повинні були взяти, було місце для хлопця. Та після перегляду художня рада одноголосно проголосувала, щоб взяти Ніну і Ігоря, та, знаючи про їхні стосунки, запропонували розділити одну ставку на двох.
На сьогодні ж найвдалішою своєю роллю Ніна вважає Старуню, з вистави “Останній строк”. А у Ігоря — це Сципіон в “Калігулі”. Хоча Ігор зазначає, що “улюблених ролей у мене практично немає. Можливо, тому, що дуже самокритична людина”.
Про те, як вдається втілювати образи та що у цьому процесі найважче, відповідають так:
Ігор: Найважче “оправдывать неоправданное”. Я завжди любив виконувати складні ролі: де багато танців, постановочних моментів, сценічного болю тощо. Це має йти від режисера. Я за характером такий, що мене треба постійно підструнювати. Тоді я зроблю все!
Ніна: У мене трошки по-іншому. Я навпаки робитиму “потрійний пірует”, навіть якщо від мене цього не вимагають. Я намагаюся зацікавитися нецікавим, скажемо так. У будь-яку роль треба вміти закохатися.
Ніна додає, що, звісно, в кіно зіграти теж не відмовилася б, якби запропонували... Щоправда, за браком часу не виходить відвідувати кастинги, їздити, шукати.. Був досвід телевізійних зйомок на СТБ, але, як каже Ніна, це був більше “кумедний досвід, ніж професійний”.