подати
оголошення05.09.2011, 12:05

Восени надіслати лист або бандероль поштою стане дорожче

Зростання тарифів на ці послуги пов'язані з тим, що державне підприємство "Укрпошта" насилу виживає. Тому Нацкомісія з питань регулювання зв'язку вирішила злегка збільшити його можливості заробітку з метою покриття зростаючих витрат.
Згідно з проектом збільшення граничних тарифів на універсальні поштові послуги, який наприкінці минулого тижня НКРЗ винесла на публічне обговорення, подорожчання проходитиме в два етапи: з 20 жовтня планується підвищити тарифи на письмову кореспонденцію і відправку бандеролей на 20%. З початку 2012 року тарифи на письмову кореспонденцію збільшаться в середньому ще на 11,2%. Вартість відправлення посилки без заявленої цінності вагою до 10 кг підніметься з першого січня на 15%.

Це означає, що якщо зараз мінімальна вартість відправлення листа чи поштової листівки становить 1,5 грн, то після нового року зробити це можна буде не менше, ніж за 2 грн, а мінімальний тариф на відправку бандеролі буде обходитися в 2,9 грн, замість сьогоднішніх 2,2 грн. Відправлення посилки в межах території України обійдеться з 1 січня в 3,7 грн (зараз 3,2 грн).

При цьому існуючі тарифи на пересилання в межах України пріоритетних поштових відправлень залишаються незмінними.

Відомо також, що не зміняться розцінки і на доставку періодичної преси.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів