Ексклюзивні фото будинку Віктора Януковича у Межигір’ї [+Фото]
"Кореспондент" провів аерозйомку Межигір'я і дізнався, що ж знаходиться на його величезній території (136,6 га) крім будинку голови держави.

зберігатись інвентар для цієї гри) та клубний будинок
Аерозйомка чітко показує будинок, де офіційно проживає Янукович, і інші численні об'єкти, розташовані на території колишньої державної резиденції.

Щоб зрозуміти, що потрапило в об'єктив камери, "Кореспондент" скористався проектом забудови території, який забудовники представили на громадських слуханнях Вишгородської райради.

Журнал визначив, що закрита резиденція Межигір'я складається з дому Януковича, куди він запрошував журналістів, величезного "клубного будиночка", який будує Президент і Ко, а також каскаду басейнів, спортивного клубу з тиром, тенісним кортом, боулінгом і лазнею.

А на підході ще два клуби - гольф і кінний. Дізнатися, як це все виглядає, глянувши на Межигір'я з небес, можна в ексклюзивній фотогалереї Корреспондент.net.


Двох загиблих захисників нагородили орденами «За мужність»

Героїв, Олександра Охрімчука та Романа Яремчука, які віддали своє життя за Україну, посмертно відзначили орденами «За мужність» ІІІ ступеня. Нагороди у вівторок, 4 березня, вручили рідним полеглих воїнів.
переглядів: 272
На Рівненщині масштабують адаптивний спорт для ветеранів та людей з інвалідністю

На Рівненщині продовжують розвивати адаптивний спорт для ветеранів, їхніх сімей та людей з інвалідністю, які постраждали внаслідок війни. В області вже працює 8 адаптивних клубів «Нестримні», а найближчим часом їх кількість зросте до 18.
переглядів: 217
Костопільська лікарня зекономить 400 тисяч гривень на рік завдяки тепловому насосу

У Костопільській лікарні встановили тепловий насос, що забезпечує стабільне гаряче водопостачання.
переглядів: 267
Рівненський дзюдоїст здобув "срібло" на Всеукраїнському турнірі

У Києві відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо "Київська весна" серед юнаків та дівчат 2010-2011 р.н. За нагороди змагалися близько 300 учасників з різних регіонів України.
переглядів: 274
Гощанське комунальне підприємство відшкодує збитки за пошкодження дерев

Суд зобов’язав КП «Агенство розвитку Гощі» сплатити понад 400 тис. грн за шкоду довкіллю.
переглядів: 283