Що будують біля готелю Україна у Рівному і як воно вигладатиме [+Фото]
Оскільки на паспорті будови ані дати завершення будівництва, ані самого зовнішнього вигляду центру (до речі, на паспорті будова значиться як торгово-офісний комплекс) ми не побачили, то вирішили розпитати про все Сергія Боліщука. Він, у свою чергу, зазначив, що відколи з березня 2011 року набрав чинності Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності", то органи місцевого самоврядування тепер обмежені в своїх стосунках із забудовниками.
– Управління містобудування та архітектури має відношення до будівництва лише в певній частині вихідних даних, які називаються "Містобудівні умови обмеження забудови земельної ділянки", – розповів Сергій Боліщук. – У подальшому, коли вже є договір оренди землі й погоджено містобудівні умови, органи місцевого самоврядування участі в будівництві і контролі за ним не беруть. Міська влада бере участь у розбудові об’єкта на двох етапах. Перший – відведення земельної ділянки з погодженням цільового призначення. На цьому етапі визначається перспектива і можливість забудови відповідно до генплану міста. Ми звіряємося з генпланом, де розписано, що можна будувати в цій зоні, а що не можна. Оскільки в даному випадку йдеться про ділову зону, діловий центр, то там дозволено будувати готельні комплекси, громадські ділові центри тощо. Коли ТОВ "Міура" брало в 2008 році цю ділянку в оренду, її цільове призначення було – для реконструкції та добудови готелю з добудовою громадського центру. Після того, як взяли в оренду земельну ділянку і розпочали реконструкцію, міська рада закінчила свою діяльність видачею містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки. На основі цих містобудівних обмежень розроблено робочий проект. Згідно з новим законом, робочий проект управлінням архітектури вже не погоджується. Все йде на розсуд архітекторів. Але, оскільки об’єкт знаходиться у діловій зоні й у центрі міста, то такі об’єкти обов’язково розглядаються на засіданні містобудівної ради. І архітекторам не дозволили сильно включати свою фантазію. Тому цей проект, ця картинка, пройшла містобудівну раду, де зібралися всі відомі архітектори, які колегіально рекомендували (але рекомендація, так би мовити, примусового характеру) архітектору (хто архітектор забудови, Сергій Боліщук назвати не зміг, – авт.), який виконує об’єкт, саме такий зовнішній вигляд будівлі.
ЧИТАТИ ДАЛІ
У Рокитнівській громаді люди отруїлися паштетом
У Рокитнівській територіальній громаді Сарненського району лабораторно підтверджено три випадки ботулізму серед дорослого населення. Причиною захворювання став свинячий паштет домашнього приготування. Наразі проводиться епідеміологічне розслідування, вживаються заходи для запобігання подальшому поширенню хвороби.
переглядів: 111
Рівненська обласна лікарня запрошує на роботу ерготерапевта
Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка шукає ерготерапевта для поповнення своєї команди професіоналів.
переглядів: 136
ДТП на Рівненщині з п’ятьма травмованими: відомі нові деталі
10 грудня ввечері на Дубенщині сталася дорожньо-транспортна пригода за участю автобуса «ПАЗ» і легкового автомобіля «Renault». Як повідомили у пресслужбі ГУ ДСНС у Рівненській області, аварія сталася поблизу села Довгошиї, Млинівської громади.
переглядів: 235
Депутатка Рівненської облради склала мандат
Депутатка Рівненської обласної ради Тетяна Богданець вирішила скласти повноваження, всього через кілька місяців після отримання мандата. Про це повідомив голова облради Андрій Карауш.
переглядів: 208