У Рівному вночі показуватимуть кращу соціальну рекламу світу
Алкоголізм, бандитизм, бідність, бездомні, безробіття, дитяча безпритульність, висока смертність, забруднення навколишнього середовища, інвалідність, корупція, наркоманія, порушення прав дітей, низька народжуваність, положення людей з обмеженими можливостями, права та свободи людина та громадянина, злочинність, проституція, проблеми літніх людей, поширення ВІЛ та інших захворювань, ситуація в армії, самовбивство, соціальна нерівність, тероризм, загроза техногенних катастроф, рівень життя, екстремізм, фашизм.
АЛЕ є одне велике АЛЕ! Як це не парадоксально, але соціальна реклама може бути гарною, милою та досить позитивною. Є певний стереотип в соціальній рекламі — здебільшого вона негативна, страшна, жахлива а також бридотно-огидна.
Ми будемо руйнувати цей стереотип!
Коментувати та відповідати на ваші питання буде Максим Заселян — копірайтер рекламної агенції Arriba! MG.
Так що плануйте собі вечір суботи 22 жовтня з 23.00, готуйте свої питання та приходьте в кінотеатр "ЕРА".
Бронювання квитків (30 грн, студентам — 25):
066 7799002
063 4997122
або axiom.rv@gmail.com
Тривалість заходу — з 22 жовтня 23.00 до 23 жовтня 01.00.

Безкоштовні гарячі обіди в Рівному: акцію продовжено до 18 квітня

У Рівному продовжують надавати безкоштовні гарячі обіди для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах.
переглядів: 527
Завтра Рівне прощається із захисником України – Миколою Опанасюком

Прощання із військовим відбудеться у вівторок, 8 квітня, о 10:00 на майдані Незалежності у Рівному. Заупокійна служба пройде у Свято-Покровському соборі. Поховають на кладовищі «Нове».
переглядів: 115
Понад пів кілометра заборонених сіток виявлено у Хрінницькому водосховищі

Четвертого квітня інспектори Рівненського рибоохоронного патруля провели черговий рейд на Хрінницькому водосховищі у Дубенському районі.
переглядів: 186
Сім років за ґратами проведе дубенчанин за вчинення грабежу

Днями суддя Дубенського районного суду виніс вирок 33-річному жителю Дубна — покарання у вигляді семи років позбавлення волі. Чоловіка взяли під варту в залі суду.
переглядів: 190
За завдане ножове поранення знайомому рівнянин на час слідства перебуватиме під вартою

Шостого квітня суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб для 30-річного рівнянина, якого підозрюють у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень знайомому.
переглядів: 141