Ми у Facebook
19.10.2011, 10:47

Ректору Острозької академії Ігорю Пасічнику — 65!

19 жовтня відзначає 65-річний ювілей ректор Національного університету "Острозька академія" Герой України Ігор Пасічник. "ОГО" приєднується до численних вітань, які лунатимуть цього дня на адресу Ігоря Демидовича.
У стінах Острозької академії часто можна почути слово "чудо". А як іще назвати швидке та надзвичайно успішне відродження першого вищого навчального закладу Східної Європи після 358 років занепаду? Хіба що — однією з найяскравіших подій двадцяти років Незалежності на Рівненщині.

Сам ректор Ігор Пасічник часто каже про "Божу благодать", яку Господь дарував Острогу, благословивши відродження університету. Втім, до турботи сил небесних незмінний ректор одного з найпрестижніших вишів України з прагматичністю топ-менеджера і комунікабельністю доктора психології вміло додає підтримку впливових жителів Землі — від вітчизняних президентів до заокеанської діаспори.

Відтак, академія — постійний "ньюзмейкер" загальноукраїнського масштабу, а відвідати її вважають за честь найпочесніші гості Рівненщини. А також — звичайні екскурсанти з різних регіонів, яких часто можна тут побачити у вихідні.

Підприємство (завод, телеканал, університет — будь-що), куди возять екскурсії — це вже не просто підприємство, це бренд. Зусиллями Ігоря Пасічника за роки Незалежності створено саме бренд — напевно, найуспішніший на сьогодні бренд Рівненщини. Тут все — не так, по-хорошому не так, по-особливому: скульптури і тваринки в академічному парку (остання "родзинка" - пам'ятник першому спудеєві Східної Європи!); конкурс краси "Гальшка року", де змагаються не розміром бюсту, а поєднанням краси внутрішньої та зовнішньої; унікальна для України віртуальна бібліотека, студентсько-викладацький храм просто на території університету — і якісь по-особливому світлі, натхненні обличчя спудеїв.

Тут — так, як, напевно, мало би бути в ідеальній країні, у затишному цивілізованому світі, про який ми багато чули і мріяли, який багато хто з нас бачив західніше кордону з Польщею, але який мало хто творить так, як творять тут, у Острозькій академії, творять під мудрим і чуйним керівництвом Ігоря Пасічника.

...А люди, далекі від роздумів про "чудеса" і визначення поняття "бренд", цінують дітище Ігоря Пасічника за те, що одним реченням і простою мовою можна передати так: "Щоб вступити до Острозької академії, не треба платити хабарі, щоб навчатися там та успішно закінчити — також".

І це вже — точно не чудо. А просто маленька ілюстрація до теми: "Роль особистості в історії". Після цього хіба треба пояснювати, чому в проекті "Великі українці" острозькі спудеї поставили на перше місце не Ярослава Мудрого, Тараса Шевченка чи Степана Бандеру, а свого ректора?!..

"ОГО" приєднується до численних вітань, які лунатимуть сьогодні на адресу ректора Національного університету "Острозька академія" Героя України Ігоря Пасічника. Міцного Вам здоров'я і щедрих Божих благословінь, вельмишановний Ігоре Демидовичу!


Ви теж бажаєте привітати близьких, друзів? Надсилайте текст привітання та фото на електронну пошту bo@ogo.ua або телефонуйте за телефоном 62-57-00.

Ви можете не тільки привітати близьких зі святом, а й зізнатися в коханні чи зробити пропозицію руки та серця так, щоб його побачило все наше місто!

При бажанні Ви можете замовити друковану кольорову листівку з вітанням, яка буде точним відображенням вітання на нашому сайті.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

21.02, 17:05 Фахівці шкірвендиспансеру провели виїзний прийом у Гощі: виявлено випадки онкопатологій

21.02, 16:36 У Рівному ветерани та військовослужбовці можуть пройти реабілітацію у басейні

21.02, 16:01 На Рівненщині викрили двох чоловіків, які переправляли ухилянтів через кордон за 6000 доларів.

21.02, 15:42 Житель Рівненського району отримав 8 років за ґратами за смертельну ДТП

21.02, 15:18 Радивилівські поліцейські викрили зловмисника на незаконному зберіганні боєприпасів

21.02, 14:05 Ціни на 100 найпопулярніших ліків в Україні знизять на 30%

21.02, 13:24 На порталі Дія з'явилися нові послуги для ветеранів та їхніх сімей

21.02, 13:07 У Костополі більшість шкіл перейшли на дистанційне навчання

21.02, 12:27 Рівненський обласний протипухлинний центр показав якісний шлях до змін

21.02, 12:04 Масштабна ДТП у Рівному: водій Volvo протаранив шість авто та втік