Віталія Кличка у Рівному не пустили до дітей
Серед основних меседжів політика — необхідність повернення України до європейського курсу. За його словами, чи не найголовнішою перешкодою для цього стали арешти представників опозиції.
— Не можна вважати, що арешти представників опозиції не мають під собою політичних підстав, — переконаний Віталій Кличко. — Адже коли представники опозиції один за одним опиняються за ґратами, коли немає діалогу між владою та опозицією, це прямий шлях до авторитарного режиму, до диктатури. Ми висловили свою позицію з цього приводу: кожен політик за свої політичні дії повинен нести політичну відповідальність, а не кримінальну. І суспільство повинне висловити вирок цим крокам, якими б вони не були — правильними чи ні. Коли говорити про вирок Юлії Тимошенко, без сумніву, за ним стоїть політична мотивація. Якщо у нас суд заполітизований, то про яке чесне судочинство ми можемо говорити? Арешт представників опозиції — це крок назад від демократичних досягнень України. Ці процеси відділяють нас від поставлених пріоритетів — європейської інтеграції та європейських цінностей.
І хоч аналітики прогнозують зміну ситуації в країні шляхом революції, Віталій Кличко сподівається, що цього не станеться. А парламентські вибори 2012 року дозволять законним шляхом змінити політичну еліту України.
— Україна в такому стані, бо є політики не зацікавлені працювати на благо країни, вони працюють на свій гаманець. І потрібна політична воля, аби пройшла зміна еліт. Кредит довіри, який має наша політична сила, дозволяє говорити про те, що ми будемо представлені у Верховній Раді. Упевнений, що зможемо об’єднатися з іншими опозиційними партіями у парламенті, аби диктувати умови українців, а не фінансових груп. Це наша мета, — наголосив політик. — Ми дуже молода політична сила, але за цей час довели, що можемо отримати підтримку громадян. Ми не заплямовані ганьбою чи поганою історією. І тому нині маємо великий кредит довіри наших громадян та хорошу репутацію. Бо вже довели: йдемо до влади не за грошима чи землею, а для того, щоб змінити основні принципи, які не відповідають сучасному українському суспільству, і впевнені, що можемо це зробити. Ми боремося за кожен голос, за інтереси людей. Пропонуємо те, що можемо зробити, беремо на себе відповідальність і будемо нести цю відповідальність. Розуміємо, що боротьба буде складна, буде шалений адміністративний тиск, але впевнені, що отримаємо хороший результат і зуміємо його втримати.
Не приховує Віталій Кличко й президентських амбіцій, втім переконує — це питання не 2012 року.
Аби розповісти більше, Віталій Кличко активно спілкується з мешканцями області. І хоч графік передбачає чимало переїздів, деякі таки довелося скасувати. Зокрема, як повідомили із прес-служби РОО ПП “УДАР”, міська влада заборонила зустріч політика із колективом, учнями та батьками Рівненської ЗОШ №23. На сьогодні ж у політика заплановані зустрічі в Острозі, Здолбунові, Дубні та Млинові.

У Рівному нова очільниця управління культури

Ганна Мосійчук відучора обіймає посаду начальника управління культури і туризму
переглядів: 185
ФОТОФАКТ: У Рівному підчистили колись стихійний ринок

Про це у редакцію ОГО повідомила постійна читачка.
переглядів: 170
На Рівненщині шукають тих, хто вчинив наругу над могилами полеглих Захисників

У Дубенському районі Рівненської області невідомі вчинили наругу над могилами загиблих захисників України. Поліція проводить досудове розслідування за частиною 2 статті 297 Кримінального кодексу України — «Наруга над могилою». Зловмисникам загрожує від трьох до п’яти років позбавлення волі.
переглядів: 176
На Рівненщині велосипедистка травмувалася в аварії

Правоохоронці Рівненщини встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди, унаслідок якої травмувалася 28-річна велосипедистка.
переглядів: 172
У Рівне приїде траурний екіпаж "На щиті"

Полеглі Герої повернуться у місто сьогодні, 8 травня.
переглядів: 132