11.11.2011, 10:23

У Рівному знищили вилучені наркотики

Наркотики стали попелом. Утилізація наркотичних засобів, їх прекурсорів та пристроїв, що використовуються для виготовлення наркотичної гидоти, — наглядний результат плідної праці працівників підрозділів з боротьби з незаконним обігом наркотиків та слідчих, котрі зуміли зібрати достатню доказову базу та довести справу до суду.
У котельні будівельного управління, що у Рівному, комісія в складі працівників слідчого управління УМВС України в Рівненській області, відділ з боротьби із незаконним обігом наркотиків обласного апарату міліції та служби безпеки України в області, згідно з рішеннями судів різних інстанцій, які набрали законної сили, знищила речові докази по більш, ніж 100 кримінальних справах щодо незаконного обігу наркотиків. Було спалено 13 кілограмів макової соломки, два кілограми марихуани, понад 400 сухих рослин маку.

У вогонь потрапили таблетки екстазі, трамадолу, опію, первінтин та соляна кислота. Склянки, колби, ватні тампони та бинти, скляні холодильники, піпетки, понад 60 шприців, шланги та лійки, які злочинці активно використовували при виготовленні наркотичних засобів, також утилізували.

Про це "Рівне Вечірнє" повідомила Вікторія Івашинюта з СЗГ УМВС України в Рівненській області.
Щасливе Рівне