8 грудня у Рівнераді влаштують благодійний розпродаж [Анонс]
До речі, зазначимо, що окрім новорічних листівок, декупажних картин та ялинок з природних матеріалів, вихованці Рівненського притулку встигли повправлятися в лялькарстві з майстринею Ларисою Кітовою та бісероплетінні з Тетяною Закордонець.
У рамках проекту також маємо першого покупця — Олександра Нестерука, який уже придбав собі "ковбойську" картину, виконану 14-річним Максимком. Більше того, пан Олександр пообіцяв фінансово долучитися до проекту саме напередодні Дня Святого Миколая.
Нагадаємо, рівненські майстрині об'єднуються у благодійному проекті "Дарунок дитини" під гаслом "Чужих дітей не буває".
Проект ставить перед собою дві мети. Перша, найголовніша, — ознайомити діток з різними видами ручної праці. Навчити їх працювати з різноманітними матеріалами та робити з них дійсно цікаві та оригінальні речі. Розвивати творче мислення. Діти, які через сучасні реалії життя опинилися у складному становищі, як ніхто, потребують уваги.
Друга мета проекту "Дарунок дитини" — усі речі, які дітки робитимуть своїми руками, ми виставимо на продаж. Усі зароблені кошти будуть витрачені на необхідні для дітей повсякденні речі (детальну звітність про витрати коштів ми гарантуємо).
Дякуємо за розуміння та підтримку керівництву Служби у справах дітей РОДА, нашому меценату — депутату Рівнеради Ларисі Зелінській. А також нашим студенткам-волонтерками, які щодня допомагають нам працювати з дітками!
До теми:
Благодійний проект "Дарунок дитини" розпочався з новорічних листівок [+Фото]
"Дарунок дитини": як дітки вчилися з вермішелі ялинки робити [+Фото]
"Дарунок дитини": як діти із серветок справжні картини робили [+Фото]
майстрині, діти, Рівненський притулок, благодійний проект, Дарунок дитини
Запрошення донорам: долучайтеся до здачі крові 1 лютого
Рівненський обласний центр служби крові запрошує всіх небайдужих жителів міста стати донорами та допомогти рятувати життя.
переглядів: 342
2 лютого – Стрітення Господнє: що символізує це свято
Стрітення символізує початок кінця холодної зими і є останнім великим християнським святом перед Великоднім постом.
переглядів: 632
Реформа МСЕКів: до чого готуватися мешканцям Рівненщини?
Минулий, 2024-й, завершувався перемінами у медичній сфері, адже в Україні серйозно взялися за медико-соціальні експертні комісії, які встановлювали групу інвалідності. Тепер в Україні має бути усе інакше – представники державної системи анонсують усе нові і нові зміни.
переглядів: 308
Тариф на електроенергію, пенсії та військовий облік: що зміниться в лютому 2025
З 1 лютого 2025 року в Україні набирає чинності низка змін у фінансовій, соціальній, військовій та економічній сферах. Громадян очікують нові правила банківських переказів, зміни у штрафах для військовозобов’язаних, оновлення тарифів на електроенергію, новий податок на авто та коригування пенсійних виплат.
переглядів: 325
Як написати якісну наукову статтю: рекомендації фахівців
31 січня у онлайн режимі Науково-дослідним інститутом публічного права організовано та проведено міжнародний науково-практичний семінар: «Підготовка наукових публікацій здобувачами освітньо-наукового рівня (доктор філософії): актуальні питання сьогодення.
переглядів: 318