Ми у Facebook
08.12.2011, 13:42

Адвокат мера - Руслан ШЕВЧУК

Посада: депутат Рівненської міської ради, радник міського голови з юридичних питань
Вік: 33 роки
Після минулих виборів до місцевих рад Руслан Шевчук уперше прикріпив на лацкан свого піджака значок депутата Рівнеради. У політику він увійшов тихо, але стрімко і серйозно. Юрист за освітою, він у свої 33 роки дуже швидко завоював авторитет не тільки у Рівному, а й в Україні і за кордоном. Іноземні інвестори часто воліють працювати саме з Русланом Шевчуком. І навіть міський голова в юридичних питаннях користується порадами молодого депутата.

Так уже склалось, що в кар’єрі Руслана Шевчука дуже багато спільного з міським головою Рівного Володимиром Хомком. Взяти хоча б той факт, що свою професійну кар’єру Руслан Шевчук, як і мер, розпочав на "Рівнеоблводоканалі". Щоправда, це було до приходу туди директором нинішнього міського голови.

Молодий юрист дуже швидко отримав посвідчення адвоката. Так само швидко він зробив собі авторитетне ім’я. Закордонні інвестори довіряли йому супроводжувати свої справи в Україні. Одного разу, саме через бажання і довіру іноземних партнерів, Шевчуку навіть довелось побути директором будівельної компанії, які будували супермаркети "Novus".

Згодом прийшов у політику. І знову, як і в юриспруденції, спокійно, виважено, але відразу з успіхом. Руслан Шевчук очолив Рівненську обласну організацію Всеукраїнського патріотичного союзу. На минулих виборах саме ця партія висувала в мери Рівного Володимира Хомка. Цей союз дав змогу нинішньому міському голові зберегти політичну незалежність, а Шевчуку — провести партію в міськраду.

Сьогодні Руслан Шевчук — депутат Рівнеради, голова фракції Всеукраїнського патріотичного союзу, радник міського голови з юридичних питань. І, схоже, в кар’єрі молодого депутата це лише стартовий майданчик для майбутніх звершень. Сам пан Руслан про своє депутатство каже так: "Через рік після виборів розумію, що мусить хтось брати відповідальність на себе, за те, як житиме місто. Довіра рівнян — це велика відповідальність, яку потрібно виправдати".

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна

Відпочинок у Карпатах

Нерухомість


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ