На Рівненщині приміські поїзди віджили своє
За словами начальника відокремленого підрозділу "Рівненська дирекція залізничних перевезень" Львівської залізниці Олександра Левицького, термін експлуатації потягів для дизель-поїздів складає 20 років, а для електропоїздів – 28. Проте деякі з них курсують залізницею удвічі довше. Фінансування на їх оновлення немає.
– Тільки завдяки якісному проведенню капітальних ремонтів та добросовісному ставленню працівників залізниці до своїх обов’язків по утриманню даного рухомого складу є можливість здійснювати перевезення пасажирів навіть після закінчення терміну експлуатації, – наголошує Олександр Левицький.
Знову постало питання про закриття вузькоколійки "Антонівка-Зарічне". Залізничники кажуть – так звана "кукушка" нерентабельна. Тим часом альтернативи перевезення для населення Володимирецького та Зарічненського районів немає, тому залізничники пропонують обласній раді фінансування закласти у бюджеті окремим рядком.
Голова постійної комісії з правових питань, гласності, депутатської діяльності та етики в облраді Степан Молчан переконаний, що залізничну галузь треба реформувати, комплексно розвивати залізницю та впроваджувати нові технологічні рішення.
– Натомість курсування приміських пасажирських поїздів обмежують і все перекладається на плечі споживачів та місцевих громад, – каже Степан Молчан. Влада ж хоче передати найбільш ласий шматок державної власності у приватні руки.
Для зменшення збитків від перевезень залізниця змушена закривти квиткові каси, відміняти приміські поїзди або частково обмежувати їх маршрут.
Наразі питання подальшого функціонування приміських потягів на Рівненщині внесено на розгляд сесії Рівненської обласної ради, яка відбудеться 23 грудня 2011 року.
вузькоколійка Антонівка-Зарічне, перевезення пасажирів, потяг
Запрошення донорам: долучайтеся до здачі крові 1 лютого
Рівненський обласний центр служби крові запрошує всіх небайдужих жителів міста стати донорами та допомогти рятувати життя.
переглядів: 287
2 лютого – Стрітення Господнє: що символізує це свято
Стрітення символізує початок кінця холодної зими і є останнім великим християнським святом перед Великоднім постом.
переглядів: 597
Реформа МСЕКів: до чого готуватися мешканцям Рівненщини?
Минулий, 2024-й, завершувався перемінами у медичній сфері, адже в Україні серйозно взялися за медико-соціальні експертні комісії, які встановлювали групу інвалідності. Тепер в Україні має бути усе інакше – представники державної системи анонсують усе нові і нові зміни.
переглядів: 281
Тариф на електроенергію, пенсії та військовий облік: що зміниться в лютому 2025
З 1 лютого 2025 року в Україні набирає чинності низка змін у фінансовій, соціальній, військовій та економічній сферах. Громадян очікують нові правила банківських переказів, зміни у штрафах для військовозобов’язаних, оновлення тарифів на електроенергію, новий податок на авто та коригування пенсійних виплат.
переглядів: 298
Як написати якісну наукову статтю: рекомендації фахівців
31 січня у онлайн режимі Науково-дослідним інститутом публічного права організовано та проведено міжнародний науково-практичний семінар: «Підготовка наукових публікацій здобувачами освітньо-наукового рівня (доктор філософії): актуальні питання сьогодення.
переглядів: 291