20.12.2011, 14:24

Депутати Рівненщини прогулюють засідання бюджетної комісії

Про відвідуваність депутатами, членами бюджетної комісії облради, засідань доповів присутнім і журналістам її голова Олексій Кособуцький. Як виявилось, стовідсотковою відвідуваністю не може похвалитись жоден член бюджетної комісії Рівненської облради.
Як зазначив голова постійної депутатської комісії з питань бюджету і фінансів Рівненської облради Олексій Кособуцький, найбільшим "прогульщиком" став депутат облради Юрій Благодир. З шістнадцяти засідань голова фракції Народної партії в облраді був присутній лише на восьми.На одне відвідування більше у депутата від ВО "Батьківщина" Григорія Шумейка.Десять відвідувань у регіонала першого заступника голови Рівненської облдержадміністрації Анатолія Юхименка.Одинадцять разів прийшов на бюджетну комісію депутат від ВО "Батьківщина" Юрій Андришин.По дванадцять з шістнадцяти засідань комісії відвідали свободівець Віктор Кривун......та представник "Сильної України" Олександр Андріюк.Три "пропуски", з шістнадцяти, у члена фракції Партії регіонів - Віталія Бойка.Два засідання комісії "прогуляв" член фракції Всеукраїнського патріотичного Союзу Петро Дубас.Найчастіше відвідували комісію член фракції Партії регіонів Олеся Ткачук......та голова комісії, член фракції "Наша Україна" Олексій Кособуцький.Із шістнадцяти засідань вони були на п’ятнадцяти.

На жаль, законами України та регламентом Рівненської обласної ради, для "прогульщиків" не передбачено жодного покарання чи стягнення за "прогулювання" депутатами сесій облради та засіданнь її комісій.