22.12.2011, 13:57

Автоград презентував рівнянам новинки автомобільного ринку [+Фото]

У рамках проведення Днів відкритих дверей з 16 по 18 грудня у Автограді відбулася презентація модельного ряду автомобілів марки BYD.
Build your dreams (BYD) – це найсучасніші автомобілі, які представлені практично у всіх сегментах ринку та у найпопулярніших цінових діапазонах – від 6500 до 20000 Євро. Це дуже інноваційні автомобілі!

Автомобілі BYD є лідерами з продажів у Китаї і у найближчому майбутньому компанія має всі шанси очолити рейтинг продажів автомобілів китайського виробництва в Україні. Всі автомобілі мають європейський сертифікат якості. А сервісна мережа формується на базі дилерської, і сервісне обслуговування робитиметься тільки на сертифікованих СТО.

Усі присутні могли переконатися на власному досвіді в якості автомобілів BYD та оцінити всі переваги авто, провівши тест-драйв на таких моделях, як F3, F6 та M6.А святкову програму своїм феєричним виступом відкривав сучасний танцювальний колектив "PeaceMakers" та весела автомобільна вікторина, яка допомогла нам визначити справжніх знавців та любителів автомобілів.

А далі на гостей чекала цікава конкурсна програма, завдяки якій ми змогли "познайомитися" з символом 2012 року. Зробити його можна було власноруч, за це всі учасники отримали подарунки від Автограду.

Також усі присутні змогли ознайомитися з перевагами сертифікованих сервісних центрів Автограду, де майбутні власники автомобілів BYD зможуть обслуговувати своє авто.
Колектив "PeaceMakers" своїм запальним танцем подарував усім не тільки гарний настрій, а й "відкрив" найочікуванішу новинку модельного ряду BYD – кросовер S6 – автомобіль класу "преміум", в якому кожен автовласник знайде для себе щось відповідне своєму смаку і стилю.

А смачний фуршет та вишукане вино стали приємним доповненням до святкового дійства.

BYD – ЗДІЙСНИ СВОЮ МРІЮ!На сьогодні АВТОГРАД — це великий сучасний комплекс з продажу, сервісного обслуговування автомобілів та продажу запчастин до них, і є офіційним дилером таких відомих світових брендів як: Honda, Volkswagen, Seat, Skoda, Renault, Fiat, BYD.