28.12.2011, 16:45

Текстильний салон року: "Антураж" створить вишуканий інтер'єр

Центр інтер’єрного текстилю "Антураж" за 13 років роботи на ринку текстильної продукції Рівного став лідером у своєму сегменті. А цього року компанія почала активно працювати над створенням власної торгової марки і розширенням мережі салонів.
— Наша мета — робити усе можливе для якісного обслуговування клієнтів. Перший крок у цьому напрямі ми вже зробили, відкривши новий салон "Антураж" в центрі міста (на вулиці Полуботка, 8), — ділиться успіхами власник мережі салонів "Антураж" Лілія ЗАДВЕРНЮК.

У 2011 році вдалося зробити ще чимало. Салон текстильного інтер’єру розширив асортимент продукції. "Антураж" став єдиним офіційним представником у Рівненській області ще більшої кількості постачальників. А це не просто значне досягнення, а й велика радість, коли вітчизняні та зарубіжні виробники пропонують ексклюзивно представляти їхню продукцію, тим самим висловлюючи свою довіру. За останній рік стало більше й однодумців "Антуражу" — творчий колектив поповнився працівниками. За сучасних умов, коли споживачі висувають все більші вимоги до рівня якості обслуговування, "Антураж" подбав і про професійний розвиток своїх дизайн-менеджерів. Вони пройшли курси з підвищення кваліфікації, ознайомилися з новітніми стандартами роботи з клієнтами та впровадженням на підприємстві інноваційних технологій.

Значний внесок компанії у розвиток сфери побутового обслуговування відзначили як на місцевому, так і всеукраїнському рівнях. У 2011 році Лілія Задвернюк отримала відповідні відзнаку та почесну грамоту від міського управління торгівлі та Українського союзу об’єднань, підприємств і організацій побутового обслуговування населення.
Щасливе Рівне