07.01.2012, 11:02

Тренер "Шахтаря" потрапив у страшну ДТП

Мірча Луческу потрапив у жахливу ДТП: зламані ребра і кров у легенях.
Мірча Луческу потрапив у ДТП, його госпіталізовано з травмою грудної клітки і, можливо, пошкодженням черевної порожнини.

Тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу потрапив у страшну ДТП у столиці Румунії Бухаресті. Автомобіль "Кіа Сорренто" зіткнувся з трамваєм, після чого його відкинуло на машину з Луческу. ДТП сталося на бульварі Васіла Міле у Бухаресті.

Разом з Луческу постраждав ще один чоловік, який знаходився разом з ним у салоні авто.

Румунський тренер отримав травму грудної клітки і, можливо, пошкодження черевної порожнини, та був госпіталізований в університетську клініку швидкої допомоги Бухареста.

На даний момент румунські лікарі ще не ухвалили остаточного рішення про шляхи лікування тренера "Шахтаря".

Наразі в клініці, куди був доставлений тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу після страшної ДТП, йде дискусія щодо методів його лікування. У нього зламано 7 ребер з лівого боку грудної клітки. Причому деякі ребра зламані в кількох місцях. Забиті легені. Наявна кров у плевральній порожнині, повідомили у прес-службі "Шахтаря".

"Вивчається можливість оперативного втручання. Лікарі повинні визначитися, чи необхідна операція і закріплення зламаних ребер відповідними медичними пристроями. Крім того, ведеться спостереження за плевральної порожниною, якщо кількість крові буде збільшуватися, то не виключена установка дренажу або, знову-таки, оперативне втручання", - повідомили у прес-службі.

Наразі лікування буде проходити в Бухаресті. Характер травми не передбачає транспортування тренера "Шахтаря" в якісь інші місця. За приблизними розрахунками на повне відновлення Луческу може піти до 6 тижнів.
Щасливе Рівне