Ми у Facebook
16.01.2012, 11:09

Син Януковича "Айвенго" і "Софію" не купував

Останнім часом Рівним ширились чутки, що нібито у сфері придорожнього сервісу відбувається перерозподіл власності. З цим пов’язували нібито продаж готельно-ресторанних комплексів "Айвенго" та "Софія". Однак при перевірці ситуація виявилась дещо іншою.
Містом ширились чутки, що нібито структури, підконтрольні синові Президента Віктору Януковичу-молодшому, викупили у рівненського підприємця Володимира Ковальця готельно-ресторанний комплекс "Айвенго" та комплекс "Софія".

Однак ця інформація виявилась далекою від правди. І "Айвенго", і "Софія" власників не змінювали. Про це порталу OGO.ua повідомив сам Володимир Ковалець.

- Я теж чув ці чутки. Але насправді нічого подібного немає. "Айвенго" і "Софію" не продавали і власників вони не змінювали. У мене все нормально, і мої заклади теж у повному порядку, - сказав власник готельно-ресторанних комплексів Володимир Ковалець.

Нагадаємо, що останнім часом містом ширились чутки, що нібито придорожній сервіс на Рівненщині скуповують структури, підконтрольні Віктору Януковичу-молодшому.





На правах реклами