На Рівненщині стартує благодійний проект "Сонечко в долоньках"
Вихованці Тучинської спеціалізованої школи-інтернату, що в Гощанському районі – це діти-сироти, соціальні сироти, діти з малозабезпечених, неблагополучних сімей з різних районів Рівненської області. І привів їх усіх до цієї школи-інтернату спільний діагноз – відставання у психічному розвиткові. Саме тому, що більшість з них з перших днів свого життя не мали поряд з собою чуйних і турботливих дорослих, які подарували б маленькій людині свою любов і увагу.
Колектив школи, очолюваний Тамарою Володимирівною Мичак, душевною, духовно багатою, безмежно люблячою дітей людиною – це творчий колектив однодумців, які своєю чуйністю і небайдужістю кожного дня намагаються залікувати рани ніжних дитячих душ. Обстановка в інтернаті максимально наближена до домашньої. Все чистенько, охайно, затишно. В кожній кімнаті – ікони, вишиті рушники, новорічні прикраси і безліч квітів.
Дітки відкриті і чемні, оченята світяться цікавістю до кожного гостя, хто навідується до школи. Із задоволенням демонструють свої творчі доробки, дарують маленькі сувеніри, зроблені своїми руками, пишаються своїми маленькими досягненнями.
Суть проекту “Сонечко в долоньках” полягає в тому, щоб розширити уявлення діток з інтернату про різноманітний навколишній світ, про життя, яке вирує за стінами затишної школи і їх незатишних домівок. Підказати, навчити, допомогти, застерегти від небезпек і помилок, з якими вони стикнуться у самостійному плаванні.
Майстри Клубу Успішних Людей протягом усього другого навчального семестру будуть проводити для різних вікових і статевих груп вихованців майстер-класи на різноманітні теми. Це – здоров’я, догляд за собою, статеві особливості організму, психологія, основи правової і фінансової грамотності, навички створення власного стилю зовнішності і одягу, столовий етикет, етикет в публічних місцях, безпека в мобільному і комп’ютерному просторі, різноманітні види рукоділля та багато-багато інших цікавих і корисних тем.
ЧИТАТИ ДАЛІ

На Рівненщині зібрали 570 тисяч для 57 батальйону

У час великої боротьби особливо важливо триматися разом, пам’ятати героїв і підтримувати тих, хто виборює наше завтра. «Дубенська сила» об’єднала серця задля спільної мети — перемоги України та віри в незламність нашого народу.
переглядів: 112
Як приготувати освіжаючий коктейль: простий рецепт для спекотного літа

Літо — ідеальний час, щоб насолоджуватися смачними та прохолодними напоями.
переглядів: 100
23-річний житель Дубенщини повернувся до ЗСУ, щоб вибороти перемогу

Війна — це не лише про зброю. Це історія сили духу, віри, вміння підніматися після втрат і болю. Це історія про людей, які, попри все, не зупиняються. Віктор — один із них.
переглядів: 337
Рівнянин Микола Гайдучик офіційно став гравцем "Полісся"

Один із лідерів рівненського «Вереса» Микола Гайдучик офіційно змінює клубну прописку. Нападник продовжить свою футбольну кар'єру у складі житомирського «Полісся».
переглядів: 421
Війна на два фронти: донька військового бореться за життя після опіків

Поки її батько тримає оборону на Куп’янському напрямку, 14-річна Анастасія Майструк веде власну війну — у лікарняній палаті. Після важких опіків її життя балансує на межі, а шанс на покращення — лише один: рятівний антибіотик «Завіцефта». Його вартість — понад 66 тисяч гривень. І час іде на дні.
переглядів: 466