Ми у Facebook
26.01.2012, 11:05

Як Ви оцінюєте якість прибирання вулиць Рівного? [ОПИТУВАННЯ]

Прибирання снігу залишається однією з головних проблем міста, що "кидається в очі", як тільки виходиш надвір чи виїжджаєш на дорогу. Портал OGO.ua вирішив поцікавитися у водіїв та перехожих, чи задоволені вони якістю прибирання снігу на вулицях міста.
Галина, пенсіонер:
— Я дуже незадоволена, оскільки тротуари практично не прибирають. Під ногами дуже багато снігу, досить слизько, а місцями просто голий лід. Мені вже понад 70 років, а я вже двічі впала сьогодні, тепер ледь йду, все болить.Сергій, водій:
— Вважаю, що загалом стан доріг міста непоганий. Звісно, є окремі вулиці, не центральні, на яких сніг погано прибирають. Зокрема вулиця 16 Липня вкрита снігом і кригою. Але в цілому, нормально їхати можна.Леонід, будівельник:
— Сніг прибирають дуже погано, особливо на тротуарах. Я не думаю, що це провина мера міста, швидше це вина Верховної Ради, яка заклала дуже малу суму коштів на забезпечення житлово-комунального господарства. Тому й не вистачає техніки та грошей на зарплату комунальникам.Роман, водій:
— Я не звик когось критикувати, але є факт, що дороги практично не прибираються, тому навряд чи можна бути задоволеним таких станом справ. Рятує те, що на машині стоїть зимова гума й передні колеса є ведучими.Вікторія, студентка:
— Вибачте, але я не просто незадоволена, а я зла. Я не знаю, хто винен, що сніг не прибирається — міська влада, комунальники чи депутати ВР... А може, всі разом. Доводиться дуже обережно йти, адже щохвилини ризикуєш впасти.Михайло, водій:
— Задоволений 50 на 50. Якщо центральні вулиці ще більш-менш розчищені, то достатньо від’їхати подалі від центру, де на дорогах сніг і крига. Я вже не кажу про Радивилівський район, куди я постійно їжджу. Там комунальники взагалі нічого не роблять — кажуть, що у них солярки немає.
На правах реклами