29.02.2012, 10:10

Центральну вулицю Рівного знову ремонтуватимуть

Іще один ремонт чекає ті ж самі ділянки вулиць Соборної та Чорновола, які вже ремонтувались у листопаді. Вибоїни на новому асфальті обурюють водіїв, які кілька тижнів поспіль терпіли затори, аби тільки їздити по хорошій дорозі.
Майже новорічний ремонт не приніс задоволення, ані ні водіям, ані дорогам, ані його виконавцям. Перші обурюються, влітаючи у новоутворені вибоїни. Другі іще раз терпітимуть «латання», а треті… досі не отримали кошти за пророблену роботу.

Як розповів депутатам Рівнеради міський голова Володимир Хомко, на вулиці Соборній «почав плисти асфальт»:

- Виявляється на перехресті Дубенської і Коцюбинського, а також по Соборній до нічного клубу «Лагуна» асфальт поклали на голу землю. Треба було щось зробити, щоб посилити його. Тому поклали три шари асфальта: два непошкоджених – внизу, на найнебезпечніших місцях поклали волокно, щоб попередити виникнення вибоїн, і залишили той верхній шар. Самі розумієте, що йому за зиму буде. Тому весною фірма, яка займалася цим ремонтом, його перекладе. Так само і на Чорновола буде перекладений верхній шар за рахунок тих, хто виконував роботи.

Начальник головного управління з питань будівництва та архітектури РОДА, депутат Рівнеради Юрій Сідлецький додав: оскільки ремонт дороги не завершено, гроші за нього фірма не отримала. Їх перерахують тільки тоді, коли відремонтують покриття.

ІНШІ СТАТТІ ДО ТЕМИ:
На Рівненщині чиновники завищили вартість ремонту дороги на 144 тисячі гривень
На Рівненщині погані дороги, бо проблеми з автодорами
У Рівному сьогодні "засипатимуть ями" на дорогах
У Рівному вулицю Соборну закриють для проїзду приватного транспорту
Щасливе Рівне