16.03.2012, 13:44

У Рівному на дереві "зацвіли" маки та ромашки [+Фото]

15 березня у Рівненській обласній бібліотеці відбулося відкриття персональної виставки майстра з художнього розпису по дереву Людмили Пікіної.
Захід організовано за сприяння Управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації та Рівненського обласного центру народної творчості.

Сказати добре слово, привітати майстриню та висловити слова вдячності прийшли її колеги, друзі, звичайні поціновувачі декоративно-ужиткового мистецтва. Музичним подарунком привітали Людмилу Олексіївну народне аматорське вокальне тріо "Мірина" Здолбунівського районного будинку культури.

Всього на виставці було представлено 54 доробки пані Людмили, серед яких декоративні тарелі, дощечки, кухлі, вази.

народне аматорське вокальне тріо "Мірина"
народне аматорське вокальне тріо "Мірина"


Про свої роботи майстриня Людмила Пікіна розповідає:

- Вже й не пригадаю, яка робота була моєю першою. Ще з дитинства не мислила себе без малювання. Щось творити подобалося завжди. Головне у виробі - не стільки порода дерева, як його форма. Мені зручніше працювати з “білим” деревом. Але, в будь-якому випадку, сам матеріал повинен бути чистим. Має бути видно, що це не кераміка, наприклад.

Рівненська майстриня Людмила Пікіна
Рівненська майстриня Людмила Пікіна


Своїми враженнями від заходу поділилася колишній голова комітету Льонокомбінату Ірина Бещинська:

- Захід просто неперевершений. Атмосфера настільки зворушлива, щира та доброзичлива, що просто купаєшся у тій теплоті, що випромінюють і майстриня, і її роботи.

Завідувач відділу фольклору та етнографії Рівненського обласного центру народної творчості Катерина Приймачук розповідає:

 Завідувач відділу фольклору та етнографії Рівненського обласного центру народної творчості Катерина Приймачук
Завідувач відділу фольклору та етнографії Рівненського обласного центру народної творчості Катерина Приймачук


- Людмила Олексіївна не просто фахівець та майстер сучасного декоративно-ужиткового мистецтва, але й прекрасний вчитель. Сподіваємось, що з її підтримкою на Рівненщині з'явиться школа художнього розпису.Щасливе Рівне