22.03.2012, 09:51

Рівненські МНСники врятували... кота [Фото+Відео]

У середу, 21 березня, МНСники розгорнули в центрі Рівного рятувальну операцію. Рятували кота, котрий не міг вилізти з фонтану і голосно м'явкав. Про "мурчика" в службу 101 повідомили небайдужі рівняни. Самотужки вони допомогти вусатому не могли.
Рятувальники на місце події прибули після численних дзвінків рівнян. Та от кіт, злякавшись гуркоту автівки, заліз ще далі під бетонну плиту у фонтані. Рятувальники спочатку хотіли виманити "мурчика" чимось смачненьким, та зважаючи на обмежений час, просто почали кликати "вусатого".

Та кіт виявився не з простих - на клич виходити не захотів. Тоді МНСки озброїлись паличкою та ліхтариком."Мурчик", трохи злякавшись, під бетонною плитою заметушився. І рятувальникам інколи виднілася голова бешкетника. Намагалися спіймати - та кіт виявився спритнішим.Та варто було рятувальникам постукати гучніше по бетонній плиті - і "мурчик" звільнив себе сам. Вискочивши з пастки, бешкетник дременув подалі від МНСків.Рятувальники сподіваються, що кіт, навчений гірким досвідом, більше не полізе до фонтану. Та про свої подвиги на камеру воліють не говорити.