06.04.2012, 15:32

У Рівному затримали іноземця на "Інфініті" з псевдопосвідченням СБУ [+Фото]

Працівники відділу ДАІ Рівненського міськвідділу УМВС України в Рівненській області знову затримали іноземця з підробленим посвідченням працівника СБУ.
Це вже другий випадок в області, коли саме жителі інших країн, аби уникнути адміністративного покарання, пред’являють працівникам ДАІ підроблене посвідчення СБУ.

Як повідомили з прес-служби ВДАІ УМВС, близько 10 години ранку 6 квітня інспектор ДПС Рівненського МВ УМВС Олександр Каленюк зупинив автомобіль марки "Інфініті" за порушення правил дорожнього руху, зокрема за невиконання вимоги дорожнього знаку 3.1. (рух заборонено).

Інспектор запропонував водію надати відповідні документи для складання протоколу за порушення ПДР. Однак водій пред’явив правоохоронцю посвідчення працівника СБУ, аби уникнути адміністративної відповідальності.

Працівник ДАІ одразу помітив, що посвідчення з явними ознаками підробки. На це вказували термін дії посвідчення та відсутність голограми. Для вияснення всіх обставин водія з автомобілем було доставлено в міськвідділ.Пізніше стало відомо, що керував іномаркою Павло, 1987 року народження, громадянин України, який наразі проживає в США, Сакраменто.

Павло приїхав в Україну до своїх товаришів і їхав в напрямку Луцька. А посвідчення працівника СБУ (підроблене) йому подарував товариш.

Наразі працівники НДЕКЦ дають висновок про факт підробки посвідчення, після якого скоріше за все буде порушено кримінальну справу за ст. 358 КК України.Щасливе Рівне