У Рівному презентували посібник для "грантоїдів"
У наявності конкретних прикладів “із прив'язкою” до Рівного і полягає особлива цінність книги — чіткі теоретичні висновки щодо методики написання грантових проектів та стратегії і тактики їх реалізації підкріплюються рівненською конкретикою і присмачуються доречною авторською іронією. Проте, про найважливіші речі, які автор (Олександр Гладунов очолює на Рівненщині обласну організацію Української асоціації маркетингу - прим. авт.) прагне підкреслити, Олександр Гладунов говорить цілком серйозно:
- Маю власний досвід роботи з фондами, посольствами та грантовими проектами протягом восьми років. Реалізовано 12 проектів, які були профінансовані вісьмома міжнародними організаціями. Жодної копійки не було спрямовано на “відкат” чи “завоювання прихильності”. Жодного сумнівного натяку з боку працівників донорських організацій. Відносини були правильними і стерильними як хірургічні інструменти.
Родина Гладунових у проекті "ОГО" до 20-річчя Незалежності України "ТОП-20: творці Незалежності"
Особливістю книги Олександра Гладунова є те, що процес отримання грантів він розглядає як багато в чому подібний до залучення інвестицій у корпоративний сектор економіки. Цю подібність він аналізує доволі детально — спираючись, знову ж таки, на власний досвід участі у проектах приватного розміщення корпоративних цінних паперів на міжнародних фінансових ринках. А досвід у автора - чималий, адже громадську діяльнісь у згаданій вище Українській асоціації маркетингу він успішно поєднує з роботою в бізнесі: з 2007 року Олександр Гладунов працював директором з маркетингу холдингових компаній у галузях агропромислового комплексу, виробництва будівельних матеріалів, готельного та ресторанного бізнесу, а нині є директором з маркетингу та реклами компанії “Монстера Інвест”.
- Спільнота громадських організацій, або, як їх ще називають, “третій сектор”, вже давно стала в Україні місцем роботи та формою самовираження великої кількості енергійних і талановитих людей. Думаю, що готовність до боротьби та ризику притаманна нашим громадським активістам не в меншій мірі, ніж героям знаменитих романів Жуля Верна, - пояснює Олександр Гладунов промовисту паралель у назві своєї книги.
Керівник аналітичного центру розвитку міста “ЗЕОН” Микола Орлов — один із тих, хто, як і автор книги, має чималий досвід роботи у грантових проектах. Відтак, може оцінити посібник Олександра Гладунова з практичного боку.
- Коли читав книгу, згадував не лише героїв Жуля Верна, а й “12 стільців”, - зізнається Микола Орлов. - Утім, в українських реаліях здійснювати такі проекти без певної здорової частки духу авантюризму, притаманного Остапу Бендеру, напевно, навряд чи реально! Здобути грант у сучасних умовах — це велике мистецтво, відтак інформація про те, як це можна зробити, - актуальна і потрібна. Не пригадую, щоб раніше на просторі Рівненщини з'являлись такі фундаментальні праці з зібраним досвідом — були лише статті та брошури. А цікавий стиль подачі інформації просто не може не привернути уваги.
інвестиції, проект, конкурс проектів, маркетинг, Українська асоціація маркетингу, грант, Микола Орлов, Олександр Гладунов
“Чорний Місяць”: 31 грудня останній молодик у 2024 році
Останній молодик у грудні 2024 року буде врожайним. Енергія Козерога допоможе вам спланувати новорічні обіцянки. Це чудова нагода поставити продумані новорічні обіцянки.
переглядів: 62
Мобільна бригада медиків перинатального центру продовжить об’їзд Рівненщини: графік на січень
Протягом січня 2025 року фахівці Обласного перинатального центру відвідають 17 населених пунктів у різних громадах області.
переглядів: 98
У неділю у Рівненській філармонії відбудеться прем'єра "Незвичайної історії на Миколая"
29 грудня о 12:00 в Органному залі відбудеться прем’єра театралізованого дійства "Незвичайна історія на Миколая".
переглядів: 110
До Міжнародного дня кіно: українських фільмів, які варто переглянути
Український кінематограф має багато видатних робіт, які варто побачити кожному.
переглядів: 327
У Томашгороді відкрили добровільну пожежну команду [+Відео]
У селі Томашгород Рокитнівської громади, що за 130 кілометрів від Рівного, з'явилася власна пожежна команда. Це значний крок для безпеки мешканців, адже раніше рятувальники діставалися до села повільно через віддаленість та стан доріг.
переглядів: 158