24.04.2012, 16:16

"Великодні фантазії" у Автограді – незабутнє свято для всієї родини

21 квітня в "Автограді" на Пухова, 85 відбулося справжнє свято для дітлахів та їхніх батьків. Піснями, конкурсами та жартами тут гостинно зустрічали маленьких рівнян - учасників міської виставки пасхальних робіт "Великодні фантазії", яку щороку організовує АВТОГРАД.
Маленькі митці настільки вразили цікавими задумками своїх робіт, що журі довелося досить-таки нелегко під час вибору переможців. На виставці були представлені і писанки, викладені бісером, і вишивки, і картини в техніці батік, і дерев'яні крашанки, а разом з ними яскраві великодні кошики та Пасхальні деревця.

Поки поважне журі обирало переможців у трьох вікових категоріях, дітлахів та їх батьків розважали веселі казкові персонажі - танцями, конкурсами та хорошим настроєм.Не обішлось Великоднє свято без партнерів заходу:
Управління освіти рівненського міськвиконкому;
Страхова компанія "ІНГО Україна";
Видавничий дім "ОГО";
Агенство реклами "ПрімаВера";
Газета "Рівне Вечірнє";
Інформаційно-рекламний тижневик СІТІ-Рівне
Багатозальний кінотеатр "Мультиплекс"
Газета АФІША-Рівне


І ось, нарешті, журі оголосило переможців та почалося довгоочікуване нагородження. Юні таланти отримали від організаторів чудові подарунки: цифрову фоторамку, dvd-плеєр, mp3-плеєр, дитячі м’які іграшки, безкоштовні квитки у кінотеатр та інше.Переможці конкурсу "Великодні фантазії"
Вікова категорія 6-8 років (призи – іграшки-ведмедики)

1 місце – Парета Даниїл, 8 років "Пише писанки бабуся, пише мама, пишу я" (Міський центр творчості учнівської молоді)
2 місце – Нідельська Злата, 8 років, 2-й клас, (ЗОШ №8)
3 місце – Павловський Віктор, 7 років, "Пасхальне деревце" (Міський центр творчості учнівської молоді)

Вікова категорія 9-12 років
1 місце – Клименко Гліб, 9 р., "Сяй Великоднє деревце" (DVD-плеєр)
2 місце – Ольшанецька Софія, 9 р., вишиванка (Навушники)
3 місце – Потапчук Ольга, 12 років, 3 писанки (Миш до комп’ютера)

Вікова категорія 13-15 років
1 місце – Стоєва Ірина, 13 років, 7 клас (Цифрова фоторамка)
2 місце – Тарасюк Ірина, 13 років "Великодній натюрморт" (mp3-плеєр)
3 місце – Ференц Юлія, 14 р., "Великоднє деревце" (Флеш-пам’ять на 16 Gb)

Головний партнер заходу - страхова кампанія ІНГО-Україна відзначила окремо чотирьох переможців та вручила призи з власною символікою.

Окрім того, заохочувальні призи у вигляді 25 квиточків до кінотеатру "ЕРА" отримали автори додатково відзначених колективних робіт.Після оголошених результатів на дітей чекав Великодній солодкий стіл, де вони продовжили ділитися своїми радісними емоціями по завершенню свята.


Переможці, які не були присутні на заході, можуть забрати свої подарунки, завітавши за адресою: м. Рівне, вул. Пухова, 85, телефон для довідок: (097) 991 13 52 Лех Ірина; (097) 848 66 61 Чернявська Альона.Великодня виставка в "Автограді" триватиме до кінця тижня, а вже 13 травня тут знову відбудеться святкове дійство, присвячене Дню матері. Отож "Автоград" на Пухова, 85 запрошує всіх рівнян відсвяткувати разом це чудове свято.
м. Рівне, вул. Пухова, 85. Тел.(0362) 69-00-03.