02.05.2012, 18:02

У Рівному розшукують чарівних тварин [+Фото]

Усіх тих, хто обожнює тварин, "Рівненська газета" запрошує до участі в конкурсі “Зубатий, пухнастий, крилатий”. Серед учасників — котики, собачки, хом’ячки, шиншили, кролики.
Один із нових учасників - чарівний пес Річ."Наш собака породи Йоркширський тер’єр. Звуть Річард... інколи Річ, Річка, Річмен, - написала на сторінці "ГАЗЕТИ" "Вконтакті" рівнянка Алла Фадєєва. Це дружелюбна собака, яка завжди хоче бути в центрі уваги. Має яскраво виражений характер, може ображатися, злитися, радіти... У Рівному ця порода не є новинкою, але діти й далі не перестають дивуватися цьому маленькому диву на вулиці".

Ще одні учасники - чарівні киці Ромашка та Мура Плямиста.

"Ромашка - сіамська кішка, живе в нас уже більше 7 років, - розповідає власниця кицьок пані Марія. - Раніше вона була агресивна, дряпала господарів, не приймала інших котів та котенят. Нам її подарували інші люди. Але з часом Ромашка змінила "гнів на милість", стала лагідною і з членами моєї сім`ї, і з другою маленькою кішечкою, яку мій син знайшов на вулиці котенятком. Ромашка дуже любить рибу".

Більше про учасників конкурсу та умови на сайті "Рівненської газети"
Щасливе Рівне