Грузинський гурт Asea Sool презентував у Рівному новий альбом [Фото+Відео]
У своєю особливому стилі музиканти примудрились поєднати етно-джаз, французький шансон, грузинський фолк, блюз та рок. Колектив вже відзначився записом саундтреку до фільму італійського режисера Джузеппе Петручеллі, заспівали дуетом зі світовою зіркою джазу Рішаром Гальяно, презентували свою музику на Берлінському кінофестивалі "European Music Awards". Відомий колектив і в Україні. Тут Asea Sool брав участь в міжнародних джазових фестивалях "Джаз Коктебель 2011" та "Art Jazz Cooperation 2011".

Насолодитися композиціями з нового альбому Sazamtro FM у рівному прийшло чимало людей. У залі Blues & Jazz не було де яблуку впасти. Втім музиканти в боргу не залишились - чи не кожна композиція зривала шквал оплесків.





Дві кандидатки від Рівненщини претендують на престижну премію Верховної Ради України

Цьогоріч процедура висунення кандидатів на щорічну премію Верховної Ради України для педагогічних працівників виявилася значно простішою, ніж торік.
переглядів: 211
Серед звільнених з полону семеро рівненчан

Серед звільнених сьогодні з полону українських військовослужбовців є і 7 наших земляків з Рівненщини.
переглядів: 250
На Дубенщині депутата обвинувачують у неподанні декларацій

Прокурори Дубенської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно депутата однієї з громад Дубенщини, якому інкримінують умисне неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
переглядів: 187
Рівне попрощається з Євгенієм Шаповалом — Героєм, який віддав життя за Україну

Ще одна гірка втрата для Рівного — у бою за Україну загинув Євгеній Шаповал. Йому було лише 31 рік.
переглядів: 209
Рівне прощається з двома Героями – Володимиром Коцуром та Михайлом Бараболею

Обидва мужньо боролися за свободу й незалежність України, віддавши найдорожче — своє життя.
переглядів: 200