14.05.2012, 12:33

Зять Ющенка збудував біля Рівного "Швейцарію" [Фото+Відео]

Днями неподалік Рівного відкрили новий готельний заклад. У селі Ставки, що біля Рівного, на березі озерця і мальовничого парку з’явився парк-готель "Швейцарія". Власником готелю є зять третього Президента України Віктора Ющенка - Олексій Хахльов. Порталу OGO.ua вдалось отримати кілька фото з відкриття.
Як вдалося дізнатись порталу, попри те, що відкриття не анонсувалось в місцевих ЗМІ, на нього були запрошені місцева бізнес еліта, керівники області і міста та політики. Однак, як стало відомо з достовірних джерел, представники влади та провладної партії проігнорували запрошення. Щоправда, від цього - іменитих гостей не поменшало.

Так на заході були помічені (зліва направо): екс-перший заступник голови Рівненської облради Валентин Королюк, голова Рівненської райради, бютівець Микола Свінтозельський та бютівець, депутат облради Олександр Данильчук (спиною до фотографа) з дружиною Галиною.Завітав на відкриття "Швейцарії" й депутат Рівненської міськради Олександр Сачук.Був помічений на відкритті парку-готелю й столичний політтехнолог Сергій Захарчук (на передньому плані ліворуч). Можливо, Олексій Хахльов зібрався в депутати, і саме цей фахівець з піару вестиме його виборчу кампанію.Перерізав стрічку сам власник готелю Олексій Хахльов разом з третім Президентом України і за сумісництвом його тестем Віктором Ющенком.Батюшка освятив новий готель та окропив присутніх свяченою водою.У холі готелю про щось весело гомоніли депутат-бютівець Олександр Данильчук, актор і телеведучий Петро Мага та народний депутат Віктор Матчук.Про щось перешіптувався з колегою й депутат Рівнеради Сергій Паладійчук, доки заслужена артистка України Ольга Чубарєва радувала присутніх своїм оперним вокалом.Радував гостей своєю віртуозною грою відомий український скрипаль Василь Попадюк.А заступник голови Рівненської райдержадміністрації Сергій Подолін (ліворуч) когось шукав поглядом у натовпі гостей.Власник готелю Олексій Хахльов виглядав задоволеним.Сам готель виглядає затишно і сучасно. З його тераси відкривається гарний краєвид на озерце.Номери тут коштують, як вдалося дізнатись OGO.ua, від 500 гривень.

До речі, як виявилось, Олексій Хахльов родом з Острога. Після народження дитини вони з дружиною Віталіною переїхали на Рівненщину і вже кілька років живуть в Острозі. Кажуть, дочка Віктора Ющенка сама ходить на базар за покупками.
Щасливе Рівне