17.05.2012, 15:42

11 справ щодо нелегального грального бізнесу порушила прокуратура Рівненщини

Працівники прокуратури Рівненщини спільно із правоохоронними та контролюючими органами продовжують перевіряти додержання вимог закону "Про заборону грального бізнесу в Україні" інтернет-клубами, інтерактивними клубами, азарт-клубами, а також іншими закладами, в яких розміщені ігрові атракціони.
Усього з початку 2012 року органи прокуратури області порушили 11 кримінальних справ за фактами зайняття господарською діяльністю, щодо якої є спеціальна заборона, встановлена законом (з числа цих справ 4 розглянуто судами з постановленням обвинувальних вироків), винесли 64 постанови про порушення адміністративних проваджень. За документами прокурорського реагування притягнуто до відповідальності 52 особи. Правоохоронними органами вилучено 103 одиниці грального обладнання.

Так, у результаті проведеної перевірки працівники прокуратури та міліції виявили та припинили функціонування гральних автоматів у місті Здолбунів. За фактом зайняття гральним бізнесом Здолбунівським РВ УМВС України в Рівненській області 3 травня нинішнього року порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.1 ст.203-2 КК України.

У місті Рівне викрито незаконну діяльність з грального бізнесу в інтернет-клубі "Е", що знаходиться на вулиці Дубенській. 26 квітня цього року Рівненським МВ УМВС України в Рівненській області за цим фактом порушено та розслідується кримінальна справа за такою ж статтею Кримінального кодексу України.

Також у ході проведених перевірок виявлено непоодинокі порушення дозвільного законодавства.

Зокрема, встановлено, що діяльність інтернет-кафе, що розташоване на території міста Рівне на вул.Орлова, здійснюється без наявності необхідних дозвільних документів. За порушення порядку провадження господарської діяльності стосовно власника цього закладу 26 квітня складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.164 КУпАП та скеровано його до суду для розгляду. З аналогічних підстав складено протоколи про адміністративне правопорушення стосовно власників розважальних закладів "Інтерактивний клуб" та "Роял", що в місті Рівне на вул.Соборній та Київській.

Перевірки додержання законодавства у сфері грального бізнесу тривають.

Про це повідомили з прес-служби прокуратури Рівненської області.

ІНШІ СТАТТІ ДО ТЕМИ:
У Рівному намагалися закрити зал ігрових автоматів
Податкова міліція виявила у Рівному підпільне казино
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ