24.07.2012, 10:33
У Рівненській дитячій поліклініці №3 двері не пускають відвідувачів
У Рівненській дитячій поліклініці №3 нині екзаменують містян на силу і витривалість. Щоб потрапити до медичного закладу, потрібно володіти богатирською силою. Цей факт задокументував рівнянин Едуард учора ввечері на свій мобільний телефон.
- Близько п’ятої вечора поїхали із дружиною і сином до поліклініки. Я залишився чекати в автомобілі. Доки сидів там, став свідком, як рівняни мучилися із відкриванням дверей. Двері нові - пластикові, а відчинятися зовсім не хотіли. І діти, і дорослі були змушені їх смикати, пхати плечима. Особливо намучилися мами із колясками. Одного разу медпрацівниця вибігала, щоб впустити відвідувачку всередину - допомагала відчинити двері.
До цієї проблеми автор відео підійшов із гумором: на своїй сторінці у соціальній мережі Вконтакте під першим відеороликом зробив підпис:
"Тепер, щоб зайти в поліклініку, дітям необхідно пройти курс фізичної підготовки, інакше двері відкриються тільки після проходження фейс-контролю у чергової санітарки".
А друге: "Тепер, щоб вийти з поліклініки, навіть дорослим, необхідно з'їсти не один кілограм САЛА".
Жарти жартами, а до поліклініки щодня приходять як не десятки, то сотні людей. Хотілося б, щоб керівництво медзакладу звернуло увагу на цю проблему і хутко її вирішило.
До цієї проблеми автор відео підійшов із гумором: на своїй сторінці у соціальній мережі Вконтакте під першим відеороликом зробив підпис:
"Тепер, щоб зайти в поліклініку, дітям необхідно пройти курс фізичної підготовки, інакше двері відкриються тільки після проходження фейс-контролю у чергової санітарки".
А друге: "Тепер, щоб вийти з поліклініки, навіть дорослим, необхідно з'їсти не один кілограм САЛА".
Жарти жартами, а до поліклініки щодня приходять як не десятки, то сотні людей. Хотілося б, щоб керівництво медзакладу звернуло увагу на цю проблему і хутко її вирішило.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: Олександр Поліщук (Дядько Пол)Переглядів: 4843Інші статті рубрики:
На Рівненщині загасили господарчу будівлю
![](/images/articles/2/small/1713600800.jpg)
У Дубенському районі ліквідовано пожежу в приватному господарстві. Вчора, 26 липня, о 17:21, до служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння в селі Привільне на вулиці Молодіжній у Дубенському районі.
переглядів: 33
Рівненщина простилася із двома Героями
![](/images/articles/2/small/1715695831.jpg)
На Сарненщині провели в останню дорогу загиблого Михайла Куліша, у Вараші – Леоніда Ковальова.
переглядів: 93
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 250
На Рівненщині викрили двох чоловіків на крадіжках
![](/images/articles/2/small/1722000095.jpg)
Поліцейські Дубенського та Рівненського районів викрили жителів на крадіжках.
переглядів: 246